Olga RAJECKA ar kori gatavo Kristīnas Agileras dziesmu Candyman

Latvijā vēl nebijušais, vienreizējais un neatkārtojamais šovs TV3 Koru kari sācies, un tā 112 dziedātāji no visas Latvijas apvienojušies septiņos krāsainos koros, kurus vada spilgti un radoši mūziķi.

Olga RAJECKA ar kori gatavo Kristīnas Agileras dziesmu Candyman
Komentāri[19] 16.10.2008 08:01

Šajā svētdienā cīņa sāksies pa īstam, jo kāds no koriem tiks izbalsots. Sekojiet krāšņajam un skanīgajam šovam TV3 Koru kari jau svētdien 20:20 tiešraidē TV3!

 

TV3 Koru kari sāks cīņu

Pagājušajā svētdienā TV3 Koru karu dalībnieki ikvienu priecēja ar skanīgiem priekšnesumiem un arī šajā svētdiena darīs to pašu. Tikai šoreiz cīņa sāksies pa īstam un kādam no koriem būs šovs arī japamet. Kuram? To noteiks kompetenta žūrija un skatītāju balsojums, tādēļ ir pienācis laiks izvēlēties savu favorītu. Tagad ļausim uzzināt, kā katrs no koriem gatavojas šīs svētdienas tiešraidei.

 

Lielvārdes koris rokenrola ritmos

Lielvārdes koris ar Olgu Rajecku priekšgalā pēc svētdienas koncerta jūtas gandarīts par paveikto un mērķi sasniedza - parādīja sevi no labākās puses.

Šonedēļ Lielvārdes kultūras namā notiek mēģinājumi, kuros gatavojas šīs svētdienas tiešraidei. Skatītājiem vērtēšanai tiks nodota Kristīnas Agileras dziesma Candyman. Šoreiz skatītāji redzēs trakojošas rokenrola kustības un daudzas citas elpu aizraujošas neprātības.  Solistes būs trīs - Antra Stafecka, Sintija Ģēgere un Zane Briška. Katra no dziedātājām apveltīta ar šarmu un neatkārtojamu balsi.

 

Ievas Akurāteres Rīgas koris

Baltie ķerušies pie Ennijas Lenoksas izpildītās dziesmas There must be an angel noslīpēšanas. Svētdien mikrofonus rokās turēs četri solisti – Anete Zālīte, Solvita Kronīte, Džordžs Stīls un Linda Zemīte.

Anete ir smaidīga brunete, kas vokālās dotības pilnveido Maijas Lūsēnas uzraudzībā. Solvita ir sprigana blondīne, kas galvu pilda ar Latvijas Kultūras akadēmijas sniegtajām zinībām, kas paņem tik daudz laika, ka dziedāšanai tā gandrīz neatliek. Džordžs jau divpadsmito gadu rotā vīru kora Gaudeamus rindas un ar lepnumu atzīst, ka piedalījies XXIV Dziesmu svētkos. Linda ir skaistas balss īpašniece, primadonna un Latvijas Kultūras akadēmijas kora Sōla fane. Galvenais, lai dvēsele dzied un acis mirdz!

 

Siguldas koris 50-tajos

Mēģinājumu nedēļa Siguldas korim paiet rokenrola ritmos - atgriežamies pagātnē un šoreiz 50. gadu pirmajā pusē, kad vietu pasaulē iekaro rokenrols. Skatītāji varēs dzirdēt kādu neatņemamu šīs mūzikas sastāvdaļu. Svētdienas tiešraidē priekšplānā varēs dzirdēt Ediju Eversu un Siguldas kora vadītāju Miervaldi Jenču. Mēģinājumi norit spraigi un ar degsmi,  nogurums kori nav piemeklējis.

 

Emocionālais Liepājas koris

Liepājas koris ar radošo Chilli un kora māksliniecisko vadītāju Ilzi Valci šonedēļ apgūst brīnišķīgo Dž.H.Ņūtona dziesmu Amazing grace. Tā sanācis, ka otro nedēļu pēc kārtas repertuārs tiks piepildīts ar emocionāli spilgtu un dvēseliski apgarotu skaņdarbu. Liepājas koris cer, ka sniegums būs košs un piesaistīs jaunus atbalstītājus. Svētdienas tiešraides solisti tiek noskaidroti sīvā konkurencē.

 

Talsu koris citā raksturā

Dzintara Čīčas Talsu koris svētdien uzstāsies ar cita rakstura dziesmu un solistu lomā iejutīsies Verners Veliks ar Ievu Pētersoni. Verners beidzis Ventspils augstskolu, Talsu mūzikas skolu un spēlē Talsu pūtēju orķestrī. Viņš ar  jokiem vienmēr uzmundrina kori, tādēļ ticis pie iesaukas Optimists. Ieva Pētersone dzied no bērnības, piedalījusies starptautiskos konkursos un bijusi to laureāte. Šobrīd Ieva mācās Talsu 2.vidusskolā un dzied vokālajā studijā Visbija. Talsu koris svētdien cer iepriecināt skatītājus un gūt gandarījumu par padarīto.

 

Arņa Medņa personību koris

Kormeistars Jānis Ķirsis: „Ir viegli strādāt ar TV3 šova producentiem un mākslinieciskajiem vadītājiem, jo ir jūtama sapratne gan par trakām idejām, ko koris vēlas realizēt, gan par aizmāšību organizatoriskos jautājumos. Līdz ar to veidojas patīkama un brīva atmosfēra, ko, manuprāt, jūt arī televīzijas skatītāji.”

Koris nopietni sācis raudzīties, kā veidot priekšnesumu, kas jādara, lai katru nedēļu būtu jaunas idejas, ko profesionālā un kvalitatīvā līmeni prezentēt, tā parādot katra korista individualitāti un prasmi strādāt kolektīvā. Tas gan ne vienmēr esot viegli, jo korī ir daudz personību, kas jau pierādījušas sevi kā mākslinieki uz skatuves.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
latgaļuška 18.10.2008 10:31
EEEE KUR IR LATGALES KORIS????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss