Beidzot klāt grandiozākais TV šovs. Jau šovakar "Koru kari" (VIDEO)

Par šo, iespējams, visgrandiozāko un profesionālāko šovu Latvijas vēsturē jau šovakar lasiet portālā Vipi.lv. Jau ap pusnakti piedāvāsim ekskluzīvus aizkulišu fotomirkļus no Zvaigžņu halles Maskavas ielā.

Beidzot klāt grandiozākais TV šovs. Jau šovakar "Koru kari" (VIDEO)
Komentāri[42] 05.10.2008 12:27

No šodienas (plkst.20:20) "TV3" sāk demonstrēt jaunu raidījumu "TV3 Koru kari", kas solās kļūt par vienu no "TV3" desmit gadu jubilejas sezonas pārsteigumiem. Speciālisti uzskata, ka šis šovs beidzot varētu ar kaut ko pārsteigt un patīkami iepriecināt - cilvēkiem pagalam apnikušas dziedošās zvaigznes un lieti, kā arī princeses un cūkas...

Jau ap pusnakti aizkulišu fotogalerijas portālā Vipi.lv! Protams, varēsit izteikt savas domas par šovu un tā dalībniekiem komentāru sadaļās. Uz tikšanos šovakar!!!

Pagājušās nedēļas beigās mūziķim Arnim Mednim piederošajā “City Jazz Club” plašāka publika tika iepazīstināta ar visu septiņu koru vadītājiem. Tātad: Siguldas kora vadība uzticēta dziedātājam Miervaldim Jenčam, daugavpiliešus skolos grupas “Baltie lāči” solists Atis Auzāns, lielvārdiešus dīdīs Olga Rajecka, talsiniekus — Dzintars Čīča, liepājniekus — dziedātāja Chilly, bet rīdziniekus pārstāvēs veseli divi kori, kurus vadīs Ieva Akuratere un Arnis Mednis. Šova vadība uzticēta atraktīvajam un skatītāju iemīļotajam dziedātājam Laurim Reinikam.

Koristi pa nedēļu gatavos priekšnesumus — latviešu un ārzemju hitus, ko ik svētdienu atrādīt bargajai žūrijai un skatītājiem. Uzvarētājam tiks balva — 15 tūkstoši eiro. To saņems pilsēta, kuru dziedātāji pārstāv, precīzāk — kāds labdarības projekts, kuram šī nauda varētu būt visvairāk nepieciešama. Tādēļ koru faniem varētu būt grūti izšķirties, par kuru kori un līdz ar to — projektu — balsot. Tomēr, šķiet, katru svētdienas vakaru gaidāms patiešām aizraujošs šovs un kārtīga izdziedāšanās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [42] ››
Paula 07.10.2008 20:03
Izklausās, ka visiem pārsteidzošā kārtā patika! Cerams, šī patika nebūs īslaicīga...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss