Zatlers kļuvis par TV 3 šova "Koru kari" reklāmas seju?

Prezidenta kancelejas izsūtītajā preses paziņojumā minēts, ka “1.septembra svinīgajos pasākumos kopā ar Valsts prezidentu piedalīsies arī populārais mūziķis, TV šova „Koru kari” vadītājs Lauris Reiniks.” I.Lase noliedz, ka prezidents tādējādi popularizēs kādas noteiktas televīzijas šovu.

Zatlers kļuvis par TV 3 šova "Koru kari" reklāmas seju?
Komentāri[10] 30.08.2008 09:00

Kā uzsvēra I.Lase, ideja esot pilnīgi pretēja un tas būs loģisks turpinājums dziesmusvētkiem un prezidenta diskusijai ar diriģentiem un mūziķiem. Atgādinām, ka vasarā, sakot uzrunu dziesmusvētku noslēguma koncertā, V.Zatlers aicināja skolās ieviest obligātās dziedāšanas stundas.

“Reiniku uzrunājām kā populāru mūziķi, kurš savulaik ir dziedājis korī, viņš ar savu piemēru var iedvesmot citus. Kas var motivēt bērnus dziedāt korī? Populārs mūziķis,” Reinika izvēli pamatoja I.Lase.

Atbildot uz jautājumu, kam pieder ideja par L.Reinika pieaicināšanu prezidenta skolu apmeklējumu laikā, I.Lase norādīja, ka “1.septembris ir nākamais prezidenta solis koru popularizēšanai, bet ne pēdējais”.  

Pats mūziķis sarunā ar Dienu atzina, ka ar piedāvājumu braukt uz Cesvaini viņam zvanīts no prezidenta kancelejas. “Es ar prieku un pagodinājumu šo piedāvājumu pieņēmu,” sacīja L.Reiniks, piebilstot, ka tas sakrīt ar viņa domām un viņš šādas idejas parasti atbalsta.

“Sagatavošu tādu draudzīgu un vienkāršu runu, lai pateiktu, ka dziedāt korī ir forši un tie nav tikai mokoši mēģinājumi, bet nāk klāt arī daudz interesantu lietu,” teica mūziķis.

Pēc mūziķa vārdiem, viņa vadīts šovs “Koru kari”, kas rudenī tiks pārraidīts TV3, ar šo vizīti neesot saistīts. L.Reiniks gan norādīja, ka Cesvainē šovu pieminēs. L.Reiniks gan to neuzskata par raidījuma popularizēšanu, bet drīzāk par iespēju jauniešiem parādīt, ka “kori nav tikai tautasdziesmu dziedāšana tautastērpos, bet tas var būt arī kaut kas ļoti moderns, iekļaujot arī estrādes dziesmas”.

Konkurentiem no citām televīzijām atliek tikai skaudīgi nopūsties un mācīties, kā  organizēt šovu reklāmas kampaņas. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
karotāji 05.10.2008 22:51
Vadītāju kari, neviss koru kari. Reiniks galīgi garām, lai brauc pie jeņķiem atpakaļ

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss