Muzikālās spēkošanās "TV3 Koru Kari" dalībnieki ir atrasti

Viens no lielākajiem TV3 jubilejas sezonas pārsteigumiem, muzikālā spēkošanās TV3 Koru Kari, tuvojas pirmizrādei. Nule kā atlasīti septiņu zvaigžņu kori, kuri ik nedēļu tiksies krāšņajā TV3 studijā, lai noskaidrotu labāko.

Muzikālās spēkošanās "TV3 Koru Kari" dalībnieki ir atrasti
Komentāri[16] 06.09.2008 08:03

TV3 Koru kari jau drīzumā sasniegs TV3 skatītājus!

 

TV3 Koru kari atlase noslēgusies

Viens no lielākajiem TV3 jubilejas sezonas pārsteigumiem, muzikālā spēkošanās TV3 Koru Kari, tuvojas pirmizrādei. Ir atlasīti septiņu zvaigžņu kori no pilsētām, kuras pārstāv dziedošās slavenības - Arnis Mednis (Rīga), Ieva Akurātere (Rīga), Olga Rajecka (Lielvārde), Miervaldis Jeņčs (Sigulda), Atis Auzāns (Daugavpils), Chilli (Liepāja) un šova jaunākais dalībnieks Dzintars Čīča (Talsi). Visu augusta mēnesi šova veidotāji kopā ar dziedošajām zvaigznēm viesojās to dzimtajās pusē, lai no vietējiem iedzīvotājiem atlasītu 16 dziedošākos, atraktīvākos un spilgtākos kora dalībniekus. To, kā norisinājās atlases, uzzināsiet un ieraudzīsiet jau pirmajās TV3 Koru kari pārraidēs.

 

Dzirksts dalībnieku acīs

Iedzīvotāju atsaucība un vēlme piedalīties projektā bija liela, un ziņa, par iespēju ikvienam piedalīties TV3 svētdienas šovā, pāršalca visu Latviju. Viens no žūrijas komisijas pārstāvjiem un raidījuma vadītājs, mūziķis Lauris Reiniks stāsta: “Kopā ar pilsētas pārstāvi un kormeistaru izvēlējāmies talantīgākās un spēcīgākās personības, kurām acīs dzirkstīja pozitīvisms un patiesa vēlme ar lepnumu pārstāvēt savu pilsētas kori. Iespējams, ka tieši tas viņiem pavērs jaunas iespējas vēlāk”.

 

Zvaigznes pirms atlases satraucas

 

 

„Uz atlases konkursu devos ar satraukumu, vai liepājnieki būs paspējuši iepazīties ar informāciju par atlasi Liepājas korim. Priecājos, ka izdevās atlasīt talantīgus, atraktīvus un dziedāt gribošus kora dalībniekus, kas godam pārstāvēs Liepāju”, stāsta dziedātāja Chilli.

Jaunākais šova dalībnieks Dzintars Čīča dalās iespaidos: ”Mani pārsteidza, cik Talsu rajonā daudz labi dziedošu cilvēku, kas ikdienas dzīvē nav saistīti ar mūziku. Īpaši patika viens ļoti talantīgs operas stilā dziedošs jaunietis, ar kuru ceru nodziedāt duetā kādā no svētdienas tiešraidēm.”

Ar īpašu temperamentu un slāvisku piesitienu noritēja atlase Daugavpilī un grupas Baltie Lāči dalībnieks Atis Auzāns bija patīkami pārsteigts par lielo cilvēku atsaucību. „Pirms atlases konkursa tiešām biju satraucies, tomēr atlases dienā klubs Banzai bija pilns ar dziedāt gribošiem interesentiem.”

 

Galvenā balva – palīdzība dzimtajai pilsētai

Visi šova dalībnieki atzīst, ka ir iedvesmoti un motivēti darīt labāko, ko spēj, jo uzvaras gadījumā iegūtā naudas balva tiks novirzīta kādam labdarības projektam dzimtajā pusē.

 

Paldies!

Muzikālās spēkošanās TV3 Koru kari radošā komanda un dalībnieki ir pateicīgi pilsētu domēm, klubiem un kultūras centriem par atbalstu un pretimnākšanu, lai kopā spētu izveidot lielisku TV3 svētdienu šovu!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Andrejs 10.09.2008 14:59
Man prieks, ka arii tahgad buus kaads normaals raidiijums, cerams, ka nebuus tas pats kas dziedi ar zvaigzni!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss