Lauris Reiniks vadīs jauno šovu "TV3 Koru kari"

TV3 sāk gatavoties svētku sezonai, un tai par godu top īstena sensācija – muzikāla spēkošanās TV3 Koru kari! Pārsteidzošais un nebijušais šovs būs viena no dāvanām skatītājiem TV3 10. dzimšanas dienas ietvaros.

Lauris Reiniks vadīs jauno šovu "TV3 Koru kari"
Komentāri[11] 07.08.2008 07:50

TV3 Koru kari vēlreiz apliecinās, ka latvieši ir dziedātāju tauta, un to pierādīt steigs Latvijā populāri mūziķi. Tie dzimtajās pilsētās satiksies ar saviem novadniekiem, atlasīs dziedāt gribētājus un izveidos korus, kuri ik nedēļu tiksies krāšņajā TV3 studijā, lai noskaidrotu labāko. Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un nenokavējiet TV3 Koru kari atlasi savā pilsētā!

 Pārsteigums TV3 10. dzimšanas dienā!

Jau drīzumā TV3 skatītājus sasniegs neredzēta un oriģināla muzikāla spēkošanās - TV3 Koru kari, kas vēlreiz apliecinās, ka latvieši ir dziedātāju tauta. TV3 Koru kari ne vien centīsies noskaidrot talantīgākās, spēcīgākās un dziedošākās pilsētas kora titulu, bet arī atklās jaunas zvaigznes. Koru virsvadītāji no dziedātāju vidus izvirzīs solistus, kuri, kas zina, nākotnē kļūs par jaunām zvaigznēm uz latviešu estrādes skatuves.

TV3 Koru karu priekšgalā braši soļos iemīļotais mūziķis un TV3 šova Dejo ar zvaigzni uzvarētājs Lauris Reiniks, kurš iejutīsies vadītāja lomā.

 Pieņemtais izaicinājums un prieks

Pašlaik zināmi vairāki mūziķi, kuri ir gatavi pieņemt izaicinājumu un izveidot kori savā dzimtajā pilsētā, strādāt ar to un gūt gandarījumu no piedalīšanās muzikālā spēkošanās TV3 Koru kari. Trīs tenoru pārstāvis Miervaldis Jenčs aizstāvēs Siguldas godu un dziedātāja Olga Rajecka dziesmā apvienos Lielvārdes pusi.

Tenors Miervaldis Jenčs stāsta par to, kādēļ nolēmis iesaistīties: „Piedaloties šajā projektā, atgriežos Siguldā, kur esmu dzimis un audzis. Mani vecāki ir dziedājuši koros visu mūžu, un tēvs to dara joprojām. Arī pats pirms solo karjeras un Trīs tenoru apvienības dziedāju operas korī. Domāju, ka Siguldas novadam ir jāskan, un man ir  liels prieks, ka būšu viens no tiem, kuri to ieskandinās.”

„Pirms pieciem gadiem Bērnu un jauniešu dziesmu svētkos bija iespēja dziedāt ar koriem. Tobrīd mani pārņēma sajūta, ka atrodos starp debesīm un zemi. Gribās atgriezt šo sajūtu, jo kopīgas dziedāšanas laikā veidojas tāda enerģija, kuru nevar vārdos pat aprakstīt. Atzīstu, ka ar lielu interesi iesaistos šajā projektā,” tā dziedātāja Olga Rajecka.

 Piedalīties var ikviens. Nenokavē!

Visi dziedāt gribētāji, kas vēlas piedalīties jaunajā muzikālajā spēkošanās TV3 Koru kari, dziedāt uz lielās skatuves kopā ar labākajām Latvijas zvaigznēm un, iespējams, nākotnē veidot patstāvīgu solo karjeru, tiek aicināti uz dalībnieku atlasi, kura notiks:

Siguldā: 15.augustā 17:00 Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis, Šveices ielā 19;

Lielvārdē: 18.augustā 17:00 kultūras namā Lielvārde, Parka ielā 3.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
ilze 19.08.2008 15:25
vai arī 11 gadu vecumā var piedalīties????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss