Šovakar krāšņais un kvalitatīvais šovs "Koru kari" sākas pa īstam

Vēl neredzēti foto aizkulišu mirkļi no pagājušās svētdienas gaidot šīvakara koru karus.

Šovakar krāšņais un kvalitatīvais šovs "Koru kari" sākas pa īstam
Komentāri[34] Bilžu galerija[39] 12.10.2008 14:19

Kori nopietni gatavojas svētdienas koncertam un atklāj tikai mazliet no paredzētajiem pārsteigumiem!

Lielvārdes koris jau kopš pagājušās nedēļas intensīvi gatavojies, lai ļoti veiksmīgi startētu ne tikai ar dziesmu "Ziemeļvējā" TV3 sezonas atklāšanas pasākumā, bet arī  pirmajai konkursa dienai sagatavojis karstasinīgo "Desperados", ko tas izpildīs žūrijas priekšā.

Šajā nedēļā mēs esam padomājuši un jau iegādājušies dažādos aksesuārus, kurus grasāmies izmantot šova laikā dziesmai "Desperados", kā arī nākamās nedēļas rokenrola dziesmai "Candy man". "Desperados" dziesmas laikā skatītāji redzēs gan bandžo ģitāras spēli Raimonda izpildījumā, gan karstasinīgās Lielvārdes meitenes spāņu deju ritmos, vēdekļus un skaisti dziedošos vīriešus. Ikvienā  dziesmā mēs ieliekam sirdi un dvēseli un katram konkursa koncertam gatavojamies ar pilnu atdevi.

Šonedēļ Siguldas koris iejutīsies tālajos 60., 70., kad modē bija kļošenes un mežonīgie rietumi... aborigēni... palmas... Mūsu guru būs Gatis Āboliņš ar savu "sieviņu" Signi Milleri. Šoreiz koris būs pilnīgi citā ampluā. Pārsteigums? Lai paliek noslēpums, būs interesanti salīdzināt... Mēģinājumu process sarežģīts, smags, ar asarām, ar sviedriem, ar emocijām, bet joprojām mēs viens otru ļoti mīlam!!!

Slepena informācija no Arņa Medņa

Pilsoņa A.Medņa koris šonedēļ gatavo dziesmu, kuras nosaukums netiek atklāts. Vienīgā informācija – tas nav ne pops, ne džezs, ne roks, ne šlāgeris. Šīs dziesmas soliste būs Annija Putniņa, kura pilnīgā slepenībā apgūst šo dziesmu Krētas salā kormeistara Jāņa Ķirša uzraudzībā. Koris pilnīgā patvaļā plosās pa Rīgu bez pieskatīšanas. Bet šķiet, ka viss tomēr beigsies labi. P.S. Svētdien pēc tiešraides notiks raidījuma skatīšanās uz lielā ekrāna "City Jazz Club".

Šie un citi pārsteigumi jau šovakar plkst. 20:20 TV 3

Drīz pēc šova noslēguma VIPi.lv lasītājus sagaida jauna fotogalerija tieši no notikuma vietas - uz skatuves un aizkulisēs.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [34] ››
Kristy 25.10.2008 13:17
Koru Kari ir ļoti pozitīvs raidījums.Katram novadam, pilsētai ir iespēja parādīt savas mazās zvaigznītes * un arī var paspēt izcelties lielās zvaigznes...!!! Šim šovam ir nākotne un kora dziedātājiem aŗī-ja viņi spēs sevi parādīt no tās labākās puses un izcelsies pārējo vidū...Domāju, ka šajā šovā vajadzētu uzvarēt kādai no mazajām pilsētām, jo mēs visi redzējām cik augstprātīgi bija rīdzinieki un cik ilgi viņi noturējās šovā... Domāju, ka Daugavpils izcēlās, jo tas bija vienīgais no Latgales un ar savu latgaliešu valodu iekaroja balsotāju sirdis,taču žūrija nenovērtēja!!!!Kora vadītājs Atis Auzāns arī ir baigi labais!!! Novērtējiet kā viņi dziedāja un dziedās tālāk....Super

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss