Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas

Publicējam astoņu minūšu slepenu sarunu. Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata atsauca pirms pusotra mēneša, savā vietā ieceļot maz zināmo Lindu Ozolu, kura ļoti aktīvi raujas pie varas.

Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas
Komentāri[27] Bilžu galerija[12] 27.08.2020 23:00
Vipi.tv lasītājs:

"Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata atsauca pirms pusotra mēneša, savā vietā ieceļot maz zināmo Lindu Ozolu, kura ļoti aktīvi raujas pie varas ārkārtas Rīgas domes vēlēšanās.

Tagad nopludinātas skandalozā Raimonda Štālberga un Jura Juraša sarunas no tiem laikiem, kad Jurašs vēl strādāja KNAB.

Ikviens lasītājs šo astoņu minūšu sarunu var lejupielādēt un noklausīties šeit https://ru.files.fm/u/ae5r8c4u .

Tā ir tikai daļa no visām sarunām, kā Jurašs savulaik "kārtoja lietas". Tiek solīta īsta "audiobomba": vēl daudzi citi ieraksti un slepenu Juraša sarunu atšifrējumi.


Iespējams, ka Juraša kungs lieliski zināja un zina gaidāmo sarunu nopludināšanu un tāpēc atsauca savu kandidatūru no Rīgas mēra amata ārkārtas vēlēšanās.

2020. gada 1. septembrī Augstākās tiesas senāts visticamāk uzliks par pienākumu veikt atkārtotu izmeklēšanu par bijušā Muitas kriminālpārvaldes vadītāja Vladimira Vaškeviča slepkavības mēģinājumu. Šai lietā uzpeldēs jauni pierādījumi, fakti, ierakstītas sarunas, kas, iespējams, var faktiski iznīcināt politiķa Juraša karjeru vai pat, iespējams, beigties ar notiesājošu spriedumu.

Pirmā persona, kura publiski pastāstīja par ,,Astoņkāji” Latvijas specdienestos, bija uzņēmēja Ināra Vilkaste. Tieši viņa pirms 14 gadiem atklāti pavēstīja, ka viņas vīrs, bijušais Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks un bijušais Muitas kriminālpārvaldes direktors Vladimirs Vaškevičs, kā arī viņa ģimene kļuva par galveno mērķi grupai ,,vilkaču” uzplečos un kriminālās pasaules pārstāvjiem. Savā grāmatā ,,Uzbrukums valstij” Ināra Vilkaste min vārdus – Strīķe, Jurašs, Sparāns…

Toreiz Vilkastes vārdos ieklausījās nedaudzi, bet pēdējā laika skaļie notikumi mudina pārskatīt sensacionālās atklāsmes no skandalozās grāmatas - pilnu interviju ar Ināru Vilkasti par konkrēto tēmu var izlasīt latviešu un krievu valodās šeit:

Pilnīgi atklāti. Bez liekulībām un cenzūras! Uzņēmēja izstāsta, vai tika gatavots Jutas Strīķes slepkavības mēģinājumsПод Юрисом Юрашем (JKP) может рвануть «аудиобомба»


***
Interesanti vai pēc daudzajiem Juraša skandāliem Jaunie konservatīvie Rīgas domes vēlēšanās pārsniegs 5% barjeru.


Atgādinām, ka Saeimas deputāts Juris Jurašs (JKP), jau strādājot Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, esot darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs:


to lasiet šeit: Skandalozais Juris Jurašs no JKP, izmantojot dienesta stāvokli, darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts
Turpinājums sekos."

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [27]

rīga 29.08.2020 16:49
Ja atceramies, tad tur ne tikai Jurašam jāiepazīstas ar lietas materiāliem, bet arī vēl bija jānopratina virkne liecinieku? Bet svarīgākais šajā ir tas, ka prokuratūra apliecina, ka apsūdzētajam tiek dota iespēja iepazīties ar visiem lietas materiāliem, bet Rimševiča lietā par drošības līdzekļa piemērošanu prokuratūras galvenais arguments dokumentu ne sniegšanai ES tiesai, bija tas, ka Rimševics var uzzināt izmeklēšanas noslēpumu. Nu tad vienreiz tā kā vajadzētu pieturēties publiski paust vienotu nostāju par kriminālprocesuālo normu piemērošanas īpatnībām prokuratūrā.
atņemt 29.08.2020 16:48
JKP blēži ir jātiesā paši , jo ar meliem un viltu tikuši Saeimā vēl kaut ko muld par tiesiskumu, kuram paši būdami amatos slaidi spļāvuši virsū!
... 29.08.2020 16:48
un tauta visu to cirku apmaksā
ezis 29.08.2020 16:46
Jurašs Magoņa lietā lietu kvalificēja pēc KL pantiem pats un arī varēja pārkvalificēt, iegūstot papildus ziņas. Pats Jurašs publiski teicis, ka kukuli piedāvāja cilvēki saistībā ar ZZS un Saskaņu. Kāpēc prokuratūra neierosināja lietu par kukuļošanas mēģinājumu, mēģinot piekukuļot Jurašu, un lietu neuzsāka? Te jau tas joks!
Grāmatvede >> ezis 30.08.2020 16:02
Vilkaste pati ir astoņkājis. Bet Vaškevičs ir futbols. To raksta autoram taču vajadzēja zināt.
sirds 29.08.2020 16:45
Kas ir Jurašs un kāpēc viņam ir pievērsta tik liela uzmanība? Vai viņš ir apmēram tas pats, kas Kivičs? Jurašs - Kivičs, izklausās pēc radniecīga žanra.
kira 29.08.2020 16:45
Jurčiks stiepj gumiju - cer uz "trauksmes cēlāju" likumu.
figu ragu 29.08.2020 16:43
JKP reitingi dramatiski kriit!
po edgars 29.08.2020 16:42
TV 24 Jurašs sacīja, ka viņu kā operatīvo darbinieku virza politikā. Uz jautājumu, kas virza, neatbildēja.

Versiju tagad ir daudz. SAB virza? Krievijas FSB kopā ar Potapovu un Bordānu? ASV CIP kopā ar SAB un FSB? Bet valsts noslēpuma piešķiršana lietai bija Juraša triks, lai apsūdzētu prokuratūru bezdarbībā? Varbūt arī ar prokuratūras līdzdalību Jurašu virza politikā, ierosinot kriminālprocesu, lai Jurašs vēlāk uzvarētu prokuratūru tiesā?

Jurašs kavē lietu virzībai uz tiesu. Neliecina. Domāju, ka neliecinās. Kartona Jurašs strādā. Kam? To pierādīs JKP balsojums par žīdu E. Levitu. Jurašs ir virzāms politikā, jo spēj kombinēt un sadarboties ar specdienestiem? Prot klusēt, glabājot noslēpumus?


Pārāk daudz nezināmo. Labas šaha kombinācijas. Kas ir melnais zirdziņš, kurš Jurašu, Bordānu un Potapovu virza politikā aizvien augstāk un ar panākumiem? LPSR VDK laikā tradicionāli tikai šādi un līdzīgi "operativņiki", pārbaudīti čekistii tika virzīti politikā...
zoss 29.08.2020 16:39
Es ceru, ka Jurašs jau ir politiskais līķis un piesedzot šo lietu arī Bordāna partija iet skuju taku. Jurašs pats noslepenoja lietu, kuru neviens nav atslepenojis likumiski un pats iegāzās savā izraktā bedrē. Bet Rordāns ar putām uz lūpām izliekas, ka savs čoms ir nevainīgs un jāģlābj, kā komunistu laikos, pat ieceļot Jurašu par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru. Tāds cinisms. Eiroparlamenta vēlēšanās nebalsojiet par kolaboracionistiem, kas spēj piemēroties jebkurai situācijai, lai tikai iegūtu savu labumu. Bordāna partijai NĒ- Eiroparlamenta vēlēšanās.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss