Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas

Publicējam astoņu minūšu slepenu sarunu. Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata atsauca pirms pusotra mēneša, savā vietā ieceļot maz zināmo Lindu Ozolu, kura ļoti aktīvi raujas pie varas.

Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas
Komentāri[27] Bilžu galerija[12] 27.08.2020 23:00
Vipi.tv lasītājs:

"Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata atsauca pirms pusotra mēneša, savā vietā ieceļot maz zināmo Lindu Ozolu, kura ļoti aktīvi raujas pie varas ārkārtas Rīgas domes vēlēšanās.

Tagad nopludinātas skandalozā Raimonda Štālberga un Jura Juraša sarunas no tiem laikiem, kad Jurašs vēl strādāja KNAB.

Ikviens lasītājs šo astoņu minūšu sarunu var lejupielādēt un noklausīties šeit https://ru.files.fm/u/ae5r8c4u .

Tā ir tikai daļa no visām sarunām, kā Jurašs savulaik "kārtoja lietas". Tiek solīta īsta "audiobomba": vēl daudzi citi ieraksti un slepenu Juraša sarunu atšifrējumi.


Iespējams, ka Juraša kungs lieliski zināja un zina gaidāmo sarunu nopludināšanu un tāpēc atsauca savu kandidatūru no Rīgas mēra amata ārkārtas vēlēšanās.

2020. gada 1. septembrī Augstākās tiesas senāts visticamāk uzliks par pienākumu veikt atkārtotu izmeklēšanu par bijušā Muitas kriminālpārvaldes vadītāja Vladimira Vaškeviča slepkavības mēģinājumu. Šai lietā uzpeldēs jauni pierādījumi, fakti, ierakstītas sarunas, kas, iespējams, var faktiski iznīcināt politiķa Juraša karjeru vai pat, iespējams, beigties ar notiesājošu spriedumu.

Pirmā persona, kura publiski pastāstīja par ,,Astoņkāji” Latvijas specdienestos, bija uzņēmēja Ināra Vilkaste. Tieši viņa pirms 14 gadiem atklāti pavēstīja, ka viņas vīrs, bijušais Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks un bijušais Muitas kriminālpārvaldes direktors Vladimirs Vaškevičs, kā arī viņa ģimene kļuva par galveno mērķi grupai ,,vilkaču” uzplečos un kriminālās pasaules pārstāvjiem. Savā grāmatā ,,Uzbrukums valstij” Ināra Vilkaste min vārdus – Strīķe, Jurašs, Sparāns…

Toreiz Vilkastes vārdos ieklausījās nedaudzi, bet pēdējā laika skaļie notikumi mudina pārskatīt sensacionālās atklāsmes no skandalozās grāmatas - pilnu interviju ar Ināru Vilkasti par konkrēto tēmu var izlasīt latviešu un krievu valodās šeit:

Pilnīgi atklāti. Bez liekulībām un cenzūras! Uzņēmēja izstāsta, vai tika gatavots Jutas Strīķes slepkavības mēģinājumsПод Юрисом Юрашем (JKP) может рвануть «аудиобомба»


***
Interesanti vai pēc daudzajiem Juraša skandāliem Jaunie konservatīvie Rīgas domes vēlēšanās pārsniegs 5% barjeru.


Atgādinām, ka Saeimas deputāts Juris Jurašs (JKP), jau strādājot Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, esot darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs:


to lasiet šeit: Skandalozais Juris Jurašs no JKP, izmantojot dienesta stāvokli, darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts
Turpinājums sekos."

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
Ināra Cinīte 29.08.2020 18:59
Tiem kuri izplata šī tenkas ,ir taču jāzin ,kādās lietās ir iesāistīti ir minētie bandīti,kuri bēguļo no taisnīgas tiesa!s

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss