Notiek spekulācijas par pāragri mirušās Jutas Strīķes nāves iemesliem

Notiek spekulācijas par pāragri mirušās Jutas Strīķes nāves iemesliem
Komentāri[7] Bilžu galerija[40] 20.03.2020 16:59

2020. gada 18. martā 49 gadu vecumā pāragri mūžībā devās visu laiku izcilākā mūsu valsts korumpantu apkarotāja, politiķe Juta Strīķe.

Jau drīz sociālajos tīklos parādījās baumas un spekulācijas par pāragro nāvi. Kāpēc tieši Bulduru slimnīcā, kur ar vēža ārstēšanu līdz šim nekad nav bijis nekāda diža sakara? Vai pāragrajā nāvē nav vainojami kādi citi zemūdens akmeņi?

JUTAS PRIVĀTIE DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.

***

Nāves iemesls esot smaga slimība. Runā, ka onkoloģiska saslimšana pēdējā, 4. stadijā, vēsta Vakara Ziņas.

Kā vēsta portāls Pietiek.com Jutas Strīķes dzīvība izdzisa Bulduru slimnīcā, Jūrmalā. Runā, ka nāves iemesls ir onkoloģiska saslimšana, kas bija pēdējā stadijā un negaidīti strauji attīstījās.

Juta Strīķe dzimusi 1970. gada 18. jūlijā Maskavā. 1993. gadā absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, saņemot bakalaura grādu tiesību zinātņu un jurista arodā. Ir strādājusi Iekšlietu ministrijā un Drošības policijā. Plašāku atpazīstamību ieguva, strādājot KNAB (Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs).

Sākot no 2004. gada līdz 2014. gadam bija KNAB priekšnieka vietniece. 2017. gadā no Jaunās konservatīvās partijas tika ievēlēta Rīgas domē. 2018. gadā tika ievēlēta par 13. Saeimas deputāti. Juta bija precējusies ar Maiguru Strīķi, bet viņas vecāki ir Jurijs Potapovs un Taiga Zvirbule.

Jānis Bordāns:

«Es nevēlēšos komentēt to, kas notika. Tas notika šodien (18. marts). Un šodien tika izziņots. Juta ir aizgājusi, un tas ir lielākais notikums. Skumjākais. Tas arī ir viss. Ļoti profesionāla juriste un politiķe,» sarunā ar »Vakara Ziņām« teicis tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" numurā vai www.vz.lv


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Margarita Taiwan 23.03.2020 15:55
Dažreiz tikai liekas ka pāragri! Tā notiek, kad vadošos amatos bīda bez pienācīgās veselības pārbaudes: "Vienā no intervijām bijušais Drošības policijas priekšnieks un pirmais Strīķes priekšnieks Jānis Apelis ir raksturojis Strīķi un sacījis diezgan dīvainus vārdus. Viņš izteica nožēlu, ka mūsu valstī KNAB un prokuratūras darbiniekiem nav noteiktas stingras veselības prasības, tostarp arī psihologa un psihiatra pārbaudes. Ko viņš ar to gribēja sacīt, mēs varam tikai minēt, jo ģenerālis Apelis jau ir aizsaulē."

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss