Skandalozais Juris Jurašs no JKP, izmantojot dienesta stāvokli, darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts

Tiešām interesanti vai pēc daudzajiem Juraša skandāliem JKP Rīgas domes vēlēšanās pārsniegs 5% barjeru.

Skandalozais Juris Jurašs no JKP, izmantojot dienesta stāvokli, darbojies kā cigarešu kontrabandas jumts
Komentāri[28] Bilžu galerija[12] 27.08.2020 06:00
Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata noņēma, savā vietā ieceļot maz zināmo, bet debatēs hiperaktīvo Lindu Ozolu.

Tiešām interesanti vai pēc daudzajiem Juraša skandāliem Jaunie konservatīvie Rīgas domes vēlēšanās pārsniegs 5% barjeru. Juraša dzīves mirkļi un viņa sievietes fotogalerijā.


Saeimas deputāts Juris Jurašs (JKP), jau strādājot Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), darbojās kā cigarešu kontrabandas jumts, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lembergs atzīst, ka ir sniedzis informāciju kompetentām tiesībsargājošām iestādēm attiecībā uz to, ka Jurašs ir cigarešu kontrabandas jumts.

Par Juraša kontrabandošanas jumtu: “Un bija aizdomas, ka viņš, tai skaitā maniem politiskajiem pretiniekiem un ekonomiskajiem grupējumiem, izmantojot savu dienesta stāvokli, piegādā konfidenciālu informāciju, ko iegūst, būdams KNAB operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs.”

Arī raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” Lembergs neatkāpās no saviem vārdiem, norādot, ka Jurašs cigarešu kontrabandas jumts bija jau tad, kad viņš bija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs, gan arī pēc tam, izmantojot savus sakarus.


“Kā redzat, viņš šajā laikā ir kļuvis par Saeimas Juridiskās komisijas vadītāju un frakcijas vadītāju, un bija parlamentārais sekretārs tieslietu ministram. Taču tas, ka es pasaku faktus, absolūti nenozīmē, ka tie, kas šīs nelikumības ir darījuši, tiks vismaz kaut kādā veidā ierobežoti šajā nelikumīgajā darbībā, nemaz nerunājot par apsūdzību vai tiesu,” piebilst politiķis Lembergs.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
angelika 27.09.2020 18:39
tādiem bandītu slavas bērniem pie varas nav vietas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss