Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku

Nobijusies vairs nekad nepamosties. Mūrniecei smaga operācija

MISS MASKAVA pieaugušo kastingā atsakās nosaukt īsto vārdu

Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas

Lūk, kā JKP līderis Jurašs kārto lietas! Tieši pirms vēlēšanām nopludinātas slepenas skandalozā Jura Juraša sarunas

Publicējam astoņu minūšu slepenu sarunu. Skandalozais Juris Jurašs no JKP savu kandidatūru no Rīgas mēra amata atsauca pirms pusotra mēneša, savā vietā ieceļot maz zināmo Lindu Ozolu, kura ļoti aktīvi raujas pie varas.

Bilžu galerija[12] 27.08.2020 23:00

Komentāri [27]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
FAkts 28.08.2020 11:14
Jurašs nekad nav tīrs bijis - un šī pirmā publiskotaa saruna to neapgāžami pierāda!
mja 28.08.2020 11:15
priekšvēlēšanu razborkas atkal sākas....
kaža 28.08.2020 11:22
šaubu nav , JJ netīrs politiķs
dibenā viņam ir karjera 28.08.2020 11:42
kas tik viss neatklājas
mikus 28.08.2020 12:00
ja tas viss ir taisnība, tad Jurašam draud reāli sūdi!!!
Алла 28.08.2020 12:31
Полный дурак этот Юраш
Silvija Bičkova /dzim.Rāzna/ 28.08.2020 13:00
Visi" līdzekļi" labi, ka tik tiek pie mērķa! Pretīgi , ja neteikt ko vairāk!
Emo 28.08.2020 14:26
KNAB kriminālprocesus uzrauga prokurors, Rīdzenes sarunu lietā tas bija prokurors Leja. Lai kādus pierādījumus necēla izmeklētāji, tostarp sarunu ierakstus, prokurors Leja ar savu bezdarbību nevirzīja un nepārraudzīja, neuzraudzīja procesu. Beigu galā atklājās viņa stratēģija - lietu izbeigt.Visu laiku TV viņš attaisnojās ar to, ka tiesneši neatzītu pierādījumus par pietiekamiem. Kas gan Lejam deva šo patvaļu tā vērtēt? Neilgi pirms vērtēšanas cionistu simts Saeimas idioti apstiprināja, Saeimas prezidija manipulācijā ar balsojumu grozījumus likumā, kas deva tiesības Lejam apšaubīt pašam pierādījumu pietiekamību pirms tiesas un izbeigt kriminālprocesu. To Leja arī izmantoja 3A kubā interesēs.
gio 28.08.2020 14:27
Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu tiesai, kuru ne tikai tiesnesis, bet tante Bauskā neņems par pilnu. Strīķe un Jurašs jau pasludina par savu varoņdarbu RS korupcijas atklāšanu. Vai ir piereģistrēts kāds viņu iesniegums drošības iestādēm, vai KNAB ? Bļaustīšanās RD par korupcijas atklāšanu ir meli.
forshi 28.08.2020 14:28
safabricējis lietas, pret savējiem, ja gadījies ierosināt, izbeidz.

Pret šo cionistu- židmasonu- komunistu- čekistu varu un prokuratūru var attiekties tikai un vienīgi tieši tsda pat pretdarbība - pretterors. Noskaidrojot, kur konkrētajs prokurors, tiesnesis, policists, politiķis dzīvo, kā savā privātajā dzīvē izbauda savus noziedznieku darba augļus, un iedarbojieties uz šo personu privāto dzīvi. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Šodien kā padomju laikos safabricē krimināllietas, izcûko cilvèku laiku, nervus, dzīves sabeidz un tiem noziedzniekiem nekas par to. Ja ceļu policija tevi aptur, viņiem jānosauc savs vārds utt. Un, kāpēc aptur, ierobežojot pārvietošanās brīvību. Viņu rīcībā ir visi dati, ko paši var noskaidrot. Tas terors Līgo svētkos uz ceļiem ir terors! Tāds terors kā padomju laikos, kad kāds ieslodzītais no cietuma izmuka.
zakis 28.08.2020 14:29
Ja jau kristāltīrs un varonis, tad lai tiesā publiski atmasko.
Bet nē, nobijies un slēpjas aiz citu mugurām.
Zaķupastala, ne politiķis
starp citu 28.08.2020 14:29
Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana
(1) Kriminālvajāšanu prokurors — procesa virzītājs var uzsākt:
1) ja saņem izmeklētāja lēmumu par kriminālvajāšanas uzsākšanas nepieciešamību;
2) pēc savas iniciatīvas, izņemot kriminālprocesu no izmeklētāja lietvedības.
(2) PROKURORS UZSĀK KRIMINĀLVAJĀŠANU, PIEŅEMOT LĒMUMU PAR PERSONAS SAUKŠANU PIE KRIMINĀLATBILDĪBAS, 10 DIENU LAIKĀ PĒC TAM, KAD SAŅĒMIS KRIMINĀLLIETAS MATERIĀLUS NO IZMEKLĒŠANAS IESTĀDES. (Prokuror, nevajag melot, izdomāt un maldināt sabiedrību un uzskatīt, ka aizstāvis Jurim Jurašam ir galīgi nekompetents, neprot lasīt likumu un neko nesaprot. Likumā nav nevienas atrunas citos gadījumos, stāstīt to, kā nav likumā!).
(3) Prokurors, nesaskatot pamatu personas saukšanai pie kriminālatbildības, veic vienu no šādām darbībām:
1) atceļ izmeklētāja lēmumu un atdod krimināllietu atpakaļ izmeklēšanas iestādei izmeklēšanas turpināšanai, norādot uz nepieciešamību veikt konkrētas procesuālās darbības;
2) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu pret konkrēto personu un nosūta krimināllietu izmeklēšanas iestādei vainīgās personas noskaidrošanai;
3) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, konstatējot šā likuma 377. vai 379.pantānorādītos apstākļus.
(4) (Izslēgta ar 20.06.2018. likumu)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009., 29.05.2014. un 20.06.2018. likumu, kas stājas spēkā 01.09.2018.)

404.pants. Procesuālās imunitātes atcelšana kriminālvajāšanas uzsākšanai
Prokurors, ja šajā likumā nav noteikts citādi, saskatot pamatu saukt pie kriminālatbildības personu, kurai ar likumu noteikta kriminālprocesuālā imunitāte, vēršas kompetentajā institūcijā ar ierosinājumu atļaut šīs personas kriminālvajāšanu. Ierosinājumam pievieno uzziņu par pierādījumiem, kas pamato tās personas vainu, kuras imunitāti lūdz atcelt. (Prokuror, nemelo, neizdomā, šājā pantā nav neviena vārda, ka nav jāievēro 10 dienu termiņš, to visu jāizdara 10 dienu laikā, kas tev to liedza? Nebija dots politisks pasūtījums?)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Izlasiet piedāvātos pantus no Kriminālprocesa likuma un sapratīsiet, tā es saprotu, ka prokurors melo pa visu pagastu, piemiedz acis, jo acīmredzami, izskatās, ka prokuratūra pilda politisko pasūtījumu Izlasiet 404.pantu! Tajā nav ne vārda, kas prokuroram piešķirtu tiesības atkāpties no šī 10 dienu termiņa, kas noteikt 2.daļa. Punkts un āmen! STOP, kungi prokurori, kaut mazliet kauna sajūtas! Šodien tomēr nav Staļina laiku!
ui 28.08.2020 14:30
Jurašs nav tāds, ar kuru kopā varētu iet izlūkos, jau iepriekš zināms, ka "uzmetīs", ja viņam tas liksies izdevīgi.
Nav liela vai maza nodevība, kurš melo - tas zog.
Interesanti, par kādu naudu Jurašu ģimene iegādājas zemesgabalus, pasūta projektus vairāku rindu māju būvniecībai? Viss rit pilnā sparā. Par algu to neizdarīsi, tātad kredīts jāapmaksā vai kā citādi ....
aahhaa 28.08.2020 14:46
Un vispār šī jūrašavedīgo ārprātīgā histērija par štrunta kriminālprocesu ir nu ļoti ļoti aizdomīga.Vai tikai aiz šīs histērijas neslēpjas paniskas bailes,ka pret to šaiku uzraks daudz daudz nopietnākas noziedzīgas epizodes ? Un ne tikai magoņlietā? Aņkai vairs nav ko zaudēt,jo no viņas arī "politiķe"nesanāca, apšmucējusies un pielaidi vienīgi Krievzemē saņemtu. Tāpēc šī būtu labu labā lieciniece par visu šī astoņkāja noziedzīgo darbību?
cupils 29.08.2020 16:31
Jānis Bordāns zvērēja godīgumu, uzliekot rokas uz Bībeles. Taču visas godīgumu jūtas pārgāja, kad viņš tika pie varas. Pirms kāda laika te bija lasāms bijušās tiesneses Sandras Briķes raksts. Tas parāda, kā Jānis Bordāns jau no paša sākuma izlicies par godīgu. Par to var pārliecināties pēc viņa un Konservatīvās partijas biedru darbiem. Vēlētājiem šī partija un tās vadība nav pieejama mēnešiem, lai gan likums paredz finansējumu partijām tieši par to, lai partijas un vēlētāju tikšanās notiktu un skaidrotu pieņemtos lēmumus. Šobrīd ir ļoti liela vilšanās par Birdānu, Jurašu un Strīķi, jo tiesas aizvien ir korumpētas.
gurman 29.08.2020 16:33
Viss ir slikti.

Kriminālprocesa normas ir daudz un pretrunīgas, bet kā tās pareizi piemērot metodikas nav. Prokuratūra ir faktiski tiesneši, jo baltu var pataisīt par melnu un otrādi. Tur daudz tādu lēmēju strādā tandēmā ar negodīgiem policistiem, kuri spēj izdarīt neticamus brīnumus. Tieslietu sistēma ir sapuvusi, ...
zoss 29.08.2020 16:39
Es ceru, ka Jurašs jau ir politiskais līķis un piesedzot šo lietu arī Bordāna partija iet skuju taku. Jurašs pats noslepenoja lietu, kuru neviens nav atslepenojis likumiski un pats iegāzās savā izraktā bedrē. Bet Rordāns ar putām uz lūpām izliekas, ka savs čoms ir nevainīgs un jāģlābj, kā komunistu laikos, pat ieceļot Jurašu par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru. Tāds cinisms. Eiroparlamenta vēlēšanās nebalsojiet par kolaboracionistiem, kas spēj piemēroties jebkurai situācijai, lai tikai iegūtu savu labumu. Bordāna partijai NĒ- Eiroparlamenta vēlēšanās.
po edgars 29.08.2020 16:42
TV 24 Jurašs sacīja, ka viņu kā operatīvo darbinieku virza politikā. Uz jautājumu, kas virza, neatbildēja.

Versiju tagad ir daudz. SAB virza? Krievijas FSB kopā ar Potapovu un Bordānu? ASV CIP kopā ar SAB un FSB? Bet valsts noslēpuma piešķiršana lietai bija Juraša triks, lai apsūdzētu prokuratūru bezdarbībā? Varbūt arī ar prokuratūras līdzdalību Jurašu virza politikā, ierosinot kriminālprocesu, lai Jurašs vēlāk uzvarētu prokuratūru tiesā?

Jurašs kavē lietu virzībai uz tiesu. Neliecina. Domāju, ka neliecinās. Kartona Jurašs strādā. Kam? To pierādīs JKP balsojums par žīdu E. Levitu. Jurašs ir virzāms politikā, jo spēj kombinēt un sadarboties ar specdienestiem? Prot klusēt, glabājot noslēpumus?


Pārāk daudz nezināmo. Labas šaha kombinācijas. Kas ir melnais zirdziņš, kurš Jurašu, Bordānu un Potapovu virza politikā aizvien augstāk un ar panākumiem? LPSR VDK laikā tradicionāli tikai šādi un līdzīgi "operativņiki", pārbaudīti čekistii tika virzīti politikā...
figu ragu 29.08.2020 16:43
JKP reitingi dramatiski kriit!
kira 29.08.2020 16:45
Jurčiks stiepj gumiju - cer uz "trauksmes cēlāju" likumu.

Komentāri [27]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Ak, kungs, cik viņa ir skaista. Katra vīrieša sapnis! + princeses INSTAGRAM privātais konts. 2.daļa

Ak, kungs, cik viņa ir skaista. Katra vīrieša sapnis! + princeses INSTAGRAM privātais konts. 2.daļa

Komentāri[1] Bilžu galerija[26]

Mēneša VIDEO

MISS MASKAVA pieaugušo kastingā atsakās nosaukt īsto vārdu. VIDEO 2. daļa

MISS MASKAVA pieaugušo kastingā atsakās nosaukt īsto vārdu. VIDEO 2. daļa

Play
Komentari[1] Bilžu galerija[52]

Mēneša GALERIJA

Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku

Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku

Komentari[55] Bilzu galerija[16]

Mēneša KOMENTĀRS

Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku

autors:valda
komentars: pretīgs saiets