TETEROVSKIS gada lielākais "zīmulis" (FOTO)

Nenoliedzami, ka diriģents Ints Teterovskis plašāku atpazīstamību ieguva pateicoties dalībai TV3 šovā "Koru kari". Ja pirmajā sezonā viņš tikai skopojās ar atzīmēm, tad otrajā sezonā kļuva vēl drosmīgāks un "slānīja" arī dziedošās zvaigznes.

TETEROVSKIS gada lielākais "zīmulis" (FOTO)
Komentāri[7] Bilžu galerija[11] 31.12.2009 08:00

Allaž "taisnīgais" Ints Teterovskis vieniem ieteica labāk apgūt kora diriģēšanas prasmes, citiem - pareizi turēt rokās mapītes.

Nav taču nekāds noslēpums, ka kori savus skaņdarbus ierakstīja dažādās studijās. Šogad tikai divās, taču ar to pietika, lai krasi atšķirtos koru skanējums.

Kamēr vieni centās neattālināties no reālā skanējuma, tikmēr citi savu dziedājumu pamatīgi uzķūnēja. Negribas taču ticēt, ka Ints Teterovskis to nezināja...

Taču, ja zināja, tad stipri gribas apšaubīt viņa profesionālismu. No otras puses - samērā stulbi būtu vērtēt fonogrammu skanējumu. Iespējams, ka tad šovam būtu jāsaucas "Fonogrammu kari 2"...

Brīdī, kad tuvojās "Koru kari 2" fināls, saspīlētākas kļuva arī attiecības starp dalībniekiem un žūriju. Leģendārais dziedātājs Žoržs Siksna pat nekautrējās publiski televīzijā atzīt, ka diriģents Ints Teterovskis viņam ir dziļi nesimpātisks.

Iespējams, ka Siksna nemāk uztvert kritiku, bet vai vajag? It īpaši, ja to visas Latvijas priekšā saka gados jauns diriģents. Ja sāktu uzskaitīt visas lietas, ko savas karjeras laikā izdarījis Siksna, tad Teterovska saraksts būtu stipri pabāls.

Nav nekāds noslēpums, ka Ints Teterovskis varētu izkonkurēt arī jokdari Valteru Krauzi. Kāpēc mums tā liekas? Tāpēc, ka par to liecina Teterovska stipri zvaigžņotā uzvedība...

Pēc "TV3 Koru kari Ziemassvētkos" lielkoncerta sekoja bankets. Lai svētku mielasts tiktu visiem, tad apsardze pirms laika centās neielaist nevienu izsalkušo... Kamēr citi stāvēja rindā, tikmēr Teterovskis ierāpās banketam paredzētajā vietā un demonstratīvi vēroja, kāda būs apsardzes rīcība. Apsardzes firmas darbinieki palūdza Teterovski beigt ālēties, bet vienmēr taisnīgais diriģents tikai smaidīja. Ko tu padarīsi zvaigznei! :)

Varbūt tas bija tikai joks, bet nu īsti neprofesionāls gājiens - zīmuļa cienīgs izgājiens!

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Rita 03.01.2010 21:06
Laikam jau vipiem vairs nav par ko rakstīt, ja publicē tādas stulbības.Rakstītājs tiešām neko nezina par Teterovska vadītajiem koriem un to panākumiem, bet būtu vērts.Tad vismz "neceltu debesīs" šlāgerīšu "zvaigznīti" Siksnu, bet laikam jau raksta autoram ir bijis attiecīgs pasūtījums. Līdz nopietnās mūzikas līmenim autors nespēj aizvilkt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss