Allaž taisnīgais Ints Teterovskis gatavs pusfinālam, kur paredzēt nevar neko

Klāt ilgi gaidītais mirklis – šova Koru Kari 2 finālistu noskaidrošana, kas rādās ne vien aizraujoša, bet arī gluži neparedzama cīņa!

Allaž taisnīgais Ints Teterovskis gatavs pusfinālam, kur paredzēt nevar neko
Komentāri[5] 13.11.2009 08:00

Pusfinālā tiksies vien trīs spēcīgākie un tautā iemīlētākie kori – Madonas Zaļais, Jēkabpils Zilais un Jelgavas Tirkīza krāsas. Katrs koris sola darīt, ko var, lai karstāki iekvēlinātu skatītāju sirdis un iegūtu augstāko žūrijas vērtējumu, tā iegūstot iespēju cīnīties Lielajā finālā! Nenokavējiet aizraujošo un neparedzamo muzikālo Koru Karu 2 spēkošanos jau šajā svētdienā, 15.novembrī 20:00 TV3!

 

Jau pēc dažām dienām Koru Karu 2 studijā tiksies trīs šovā palikušie kori, lai ar dažādām dziesmām sildītu un iekarotu skatītāju sirdis, kā arī cīnītos par labāko žūrija vērtējumu. Madonas Zaļais Meža, Jēkabpils Zilais Upes un Jelgavas Tirkīza Zemes koris ir pilni apņēmības cīnīties līdz galam un gatavo trīs dažādus priekšnesumus – divas būs pilnīgi jaunas dziesmas un viena jau šovā dzirdēta, bet kādā interesantā veidā uzlabota un papildināta.

 

Fantāzijas lidojums

Var atklāt, ka vienas dziesmas tematika ir kino un teātris un TV3 studijā skanēs dziesmas no filmām Velna Kalpi, Ilgais ceļš kāpās un Jēzus Kristus SuperZvaigzne. Otrā priekšnesuma laikā kori atklās savu fantāzijas lidojumu, jo visiem būs jāizpilda tautasdziesma Klipu, klapu kaimiņ Janka, bet katrs to pasniegs atšķirīgā manierē un interpretācijā. Katra kora trešā izpildāmā dziesma vēl tiek noslēpumā tīta.

 

Ints Teterovskis

 

Žūrija dziedās

Ik nedēļu lielu interesi izraisa šova Koru Kari 2 žūrijas sastāvs un var atklāt, ka arī pusfinālā redzēsiet tā patstāvīgo biedru, allaž taisnīgo Intu Teterovski, viņam palīdzēs komponists Zigmārs Liepiņš, bet trešo pārstāvji šova veidotāji vēl neatklāj. Jāatzīst, ka arī šajā reizē šova noslēgumā kāds no žūrijas pārstāvjiem vienosies kopīgā dziesmā ar Koru kari 2 dalībniekiem un svētdien tas būs Z.Liepiņš.

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
*** 13.11.2009 16:35
Siksnas koris vinnes!!!!:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss