Žoržs: Esmu gatavs ar saviem "bērniem" pamest šovu. TV3 un Teterovskis ir dumji!

Skandāls būs! Pirmdienas vēlā vakarā izcilais latviešu dziedātājs portālam Vipi.lv paziņo, ka ir gatavs ar savu kori šo "hamburgeru" šovu atstāt jau tūliņ. Mākslinieks pieprasa TV3 publisku atvainošanos par viņa dziesmas "noraušanu" ēterā, uzsverot, ka žūrijai atzīmes jāsamazina Krievkalna orķestrim, nevis Jelgavas korim. Pavisam atklāti un tieši Žoržs Siksna mūsu intervijā.

Žoržs: Esmu gatavs ar saviem "bērniem" pamest šovu. TV3 un Teterovskis ir dumji!
Komentāri[169] Bilžu galerija[23] 20.10.2009 08:12

TV3 krāšņā šova Koru kari 2 ietvaros briest pamatīgs skandāls. Šobrīd arī mēs saviem lasītājiem nevaram pateikt - vai šosvētdien starp labākajiem koriem redzēsim arī izcilās latviešu estrādes un operetes leģendu Žoržu Siksnu un viņa vadīto Jelgavas tirkīza zilās krāsas kori. Žoržam ļoti sāp, ka orķestris nepareizi uzsāka dziesmu "Teic kur zeme tā", tādejādi paliekot zem sitiena galveno solisti un visu kori.

Intervija notiek vēlā pirmdienas vakarā, saruna ar Žoržu 40 minūšu garumā telefoniski:

"Esam gatavi šo šovu pamest. Ja TV3 un orķestris neuzskata par vajadzīgu pat atvainoties. Visā pasaulē ir prakse - ja mūziķi pavadījumu uzsāk par ātru vai vēlu, tad tai brīdī STOP! Un sākam vēlreiz. Tā notiek gan tiešraidēs, gan koncertos. 

Nebojājiet mūsu klausītājiem ausis! Mums Kristapa Krievkalna vadītais orķestris norāva dziesmas sākumu, un mūsu soliste un koris izdarīja neiespējamo. Viņi neapmulsa un sniedza priekšnesumu dzīvajā izpildījumā. Tikai pēc tam vēl žūrijai - Akurāterei un Teterovskim vajadzēja patēlot gudrus ģīmjus. Man ļoti žēl, ka viņi ir tik dumji un neatšķir dzīvo dziedājumu no fonogrammas,"- ar sāpošu sirdi nopūšas Siksna, uzteikdams Ievu Akurāteri, kā šā brīža nedziedošu un jau sen vokāli norietējušu dziedātāju. Dziedātāju, kura ņēmās baigi kritizēt Jelgavas kori...

"Ja es būtu zinājis, ka tas ir tāds "hamburgeru" šovs, noteikti būtu atteicies piedalīties. Arī mani gudrie, talantīgie bērni (Žorža korī daudzi dziedātāji ir vēl tikai vidusskolēnu vecumā - Vipi.lv) uzskata tāpat. Viņiem ir patiešām skanīgas balsis un šai ātrās ēdināšanas pasākumā viņiem nav ko darīt..."

Žoržiks atzīst arī savu vainu un noslogotību - iepriekšējos Koru karus nav redzējis nevienu raidījumu, tāpēc īsti nav zinājis uz kurieni iet. Taču viņam tik ļoti gribas, lai viņa kolēģes, izcilās latviešu estrādes dziedātājas Noras Bumbieres pieminekļa jautājums Jelgavā beidzot tiktu atrisināts.

Siksna atzīst, ka viņam vairs sen nevajag apliecināt savu talantu lētos balagānos. Viņš lepni stāsta par savām koncertturnejām un par to, cik pieprasīts viņš ir Viļņas un Kauņas operetes teātros un citur.

Ar nožēlu Žoržs saka: "TV3 ir ļoti laba televīzija, bet šis šovs ir dumjš. Nenoliedzu arī Inta Teterovska profesionālismu, taču šis zēns ļoti vāji orientējas vieglajā žanrā. Te taču nav Mežaparks! Mums ir grupa, nevis koris. Koris nevar sastāvēt no 16 cilvēkiem. Esmu pārliecināts, ka ar saviem talantīgajiem bērniem tiksim daudz tālāk par šo hamburgeršovu."

Fotogalerijā Žorža Siksnas emocijas aizkulisēs un mēdīšanās pret žūriju pēc rezultātu paziņošanas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [169] ››
sandro treijs 13.11.2009 00:27
Nost ar fonogrammām!
Lai katrs parāda, ko spēj!
Un vispār TV3 - lai beidz ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss