Zaharovai un Teterovskim šiem Ziemassvētkiem šūti speciāli tērpi (FOTO)

“Rīgas Ziemassvētku koncertam”, kas Pirmajos un Otrajos Ziemassvētkos notiks Ķīpsalā, par solistu tērpiem rūpējas Odetta Birmane – viena no Latvijas spilgtākajām un pazīstamākajām modes māksliniecēm.

Zaharovai un Teterovskim šiem Ziemassvētkiem šūti speciāli tērpi (FOTO)
Komentāri[7] Bilžu galerija[7] 23.12.2009 08:00

Tērpu māksliniece jau iepriekš sadarbojusies ar vairākiem “Rīgas Ziemassvētku koncerta” dalībniekiem – šūti tērpi gan Intam Teterovskim, gan korim “Balsis”, Odettas īpašo pieskārienu individualitātes veidošanā bauda arī koncerta izpildproducente Leonarda Ķestere un operas dīva Sonora Vaice.

Koncerta vadītājs un diriģents Ints Teterovskis uzsver, ka sadarbība ar Odettu vienmēr ir īpaša un viņš tērpu māksliniecei tērpu izvēlē pilnībā uzticas.

Odetta stāsta, ka pēc koncerta scenogrāfes un režisores Dace Pūces ieceres uz skatuves Ķīpsalā būs jaušams apsnidzis parks pagājuša gadsimta Vecrīgā. Tādēļ īpašs avangardisms tērpos nebūs manāms – galvenais uzdevums ir radīt noskaņai atbilstošu tēlu. Koncerta dalībniekiem tērpi tiek gan šūti, gan atlasīti no mākslinieku personīgajām tērpu kolekcijām, kopā veidojot vienotu ansambli, lai vēl vairāk radītu Ziemassvētku gaišuma un pacilātības sajūtu.

Odettas Birmanes radītie tērpi ir augstākās kvalitātes standartiem  atbilstoši, eleganti, katram klientam individuāli precīzi izstrādāti. Dizaineres radošajām idejām, kā arī profesionālās komandas veikumam uzticas daudzi slaveni mākslinieki, kolektīvi, sabiedrībai pazīstamas personas, ietekmīgi uzņēmēji.

Nākošā gada pavasarī Odetta Birmane svinēs savas profesionālās darbības 30 gadu jubileju. Šajā periodā ir bijis Latvijā godināts un tālu ārpus robežām izskanējis darbs kopā ar Bruno Birmani “Nepieradinātās modes asamblejās”, pirmās neatkarīgās Latvijas dizaineru veikala “BB Studio” kolekciju izveide, vairāku “Mis Rīga” un “Mis Latvija” tērpu izstrāde. Odetta Birmane veidojusi formas tērpus arī Latvijas olimpiskajai komandai dalībai olimpiskajās spēlēs Lilehamerē un Barselonā. Viņa ir arī Marijas Naumovas Eirovīzijas leģendārās transformējamās sarkanās kleitas un saksofonu kvarteta “Next” autore. Paveikts arī milzīgs darbs pie dažādu teātra izrāžu un muzikālo uzvedumu skatuves tērpu izveides – “Ķiršu dārzs”, “Traviata”, “Zemes dziesma”, “Rambuku”, “Benjamiņa. Kā dzīvot modernam cilvēkam” u.c.

Iemīļotos solistus Sonoru Vaici, Ingu Pētersonu, Kristīnu Zaharovu, Anniju Putniņu, Juri Vizbuli, diriģentu Intu Teterovski, aktrisi Zani Aļļēnu, jaunās zvaigznes – Martu Aurēliju Rando un Patriku Stepi, kā arī kamerorķestri “Latvijas Filharmoniķi” un profesionālo pūtēju orķestri  “Rīga” varēs dzirdēt Ziemassvētkos, 25. decembrī plkst.17.00 un 26. decembrī plkst.14.00 “Rīgas Ziemassvētku koncertā” Ķīpsalas hallē. Vairāk par koncertu: www.bt1.lv .

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
cilvēks 23.12.2009 15:57
ATKAL Aļļēna ieziepējusies!!!!!! kur var būt TIK uz slavu slims cilvēks! NOŽĒLOJAMI!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss