Siksna: Teterovskis man ir dziļi nesimpātisks

"Koru kari 2" tuvojas fināls, tāpēc aizvien saspīlētākas kļūst arī attiecības starp dalībniekiem un žūriju. Leģendārais dziedātājs Žoržs Siksna pat nekautrējās publiski televīzijā atzīt, ka diriģents Ints Teterovskis viņam ir dziļi nesimpātisks.

Siksna: Teterovskis man ir dziļi nesimpātisks
Komentāri[54] 13.11.2009 11:01

Lai gan tirkīza zilā Jelgavas kora uzstāšanās īpaši saviļņoja publiku, kora vadītājs, dziedātājs Žoržu Siksna bija ļoti sarūgtināts par žūrijas dalībnieka, diriģenta Inta Teterovska ielikto astoņnieku.

“Ir grūti cīnīties ar cilvēku, kuram esi dziļi nesimpātisks. Tagad arī viņš man kļūst arvien nesimpātiskāks. Tā ir abpusēja nepatika vienam pret otru,” raidījumā “Bez Tabu” atklāts ir dziedātājs Žoržs Siksna.

Tirkīza zilā kora vadītājs arī nebaidās izaicināt Intu Teterovski, aicinot pierādīt savas spējas: “Es gribētu redzēt kā viņš stāvēs mūsu valsts simfoniskā orķestra vai akadēmiskā kora priekšā. Lai viņš pierāda arī sevi kā mākslinieku!”

Diriģents Ints Teterovskis gan savos komentārs ir mierīgāks, paužot sašutumu par izveidojošos situāciju: “Es vienmēr cenšos likt atzīmes, kādas ir pelnītas. Ja mani pārliecina, es lieku daudz! Šo situāciju man ir grūti komentēt, jo es pat nesaprotu par ko tas viss...Es nezinu, kas tas tāds pat ir?!”

Jāatzīmē, ka šī nav pirmā reize, kad dziedātājs Žoržs Siksna publiski pauž savu sašutumu par žūrijas vērtējumu. Dziedātāja Ieva Akurātere, kura iepriekšējā šovā viesojās žūrijā, arī tika pie visai “asa” Siksnas komentāra. Dziedātājs viņu nosauca par “švaku” dziedātāju, kuras vērtējums viņam sagādājot skumjas.

Šova “Koru karu 2” žūrijas pārstāvis, diriģents Ints Teterovskis atzīst, ka starp koru finālistiem nav izteikti viņa favorītu kandidātu, jo visi stiprākie jau esot izbalsoti.

Diriģentam jau esot skaidrs, kuram korim vajadzētu uzvarēt, bet,lai nepārmestu neobjektivitāti un ietekmēšanas mēģinājumu, savas domas Ints Teterovskis paturēs pie sevis.

Jau šo svētdien pusfinālā tiksies Madonas Zaļais, Jēkabpils Zilais un Jelgavas Tizkīza krāsas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [54] ››
ninja 17.11.2009 15:08
Man Siksna nekad nav paticis, pareizāk būtu teikt vienmēr izraisījis nepatiku un vēlmi pārslēgt kanālu. Nav patīkama ne viņa fizionomija, ne mūzika un kur nu vēl viņa balss. Savukārt Ints ir tīri stilīgs džekiņš. Esmu sašutusi, ka tik nepatīkams kāds ir Siksna ir iekarojis tik daudz balsotāju. :( Un jāuzvar Madonas zaļajam korim!!!!!!!!! Es par viņiem un Ievu Kerēvicu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss