Pēc VIPi.lv publikācijas, TV3 un Krievkalns atvainojas Žoržam un Jelgavas korim

Šova režisore Dita Torstere gan norāda, ka viņa atvainojas ne tikai Jelgavas korim, bet arī dziedātājai Ievai Akurāterei par Žorža Siksnas nesmukajiem, aizskarošajiem izteikumiem pret žūrijas locekli publiskajā telpā.

Pēc VIPi.lv publikācijas, TV3 un Krievkalns atvainojas Žoržam un Jelgavas korim
Komentāri[43] 21.10.2009 10:43

VIPi.lv jau rakstīja par radušos skandālu un tehniska rakstura problēmām TV3 šova Koru kari 2 ēterā, izcilās latviešu estrādes leģendas Žorža Siksnas vadītā kora priekšnesumā. Par to sīkāk varat lasīt šeit

"Es, TV3 vārdā, atvainojos Jelgavas tirkīza zilās krāsas zemes korim par to, ka dziesmas "Teic, kur zeme tā" laikā, šovā KORU KARI 2 radās tehniskas kļūmes," - otrdienas vakarā portālam Vipi.lv paziņoja pieredzējusī un ilggadējā televīzijas režisore Dita Torstere.

"Mēs noteikti atvainosimies Jelgavas korim arī tiešajā ēterā. Šādas tehniskas ķibeles notiek ļoti reti, bet šoreiz patiesi tā bija arī orķestra kļūda,"- piebilst Dita.

"Bet es ļoti vēlos atvainoties arī Ievai Akurāterei par Žorža Siksnas neglītajiem izteikumiem masu medijos par šo mākslinieci un šova Koru kari 2 žūrijas locekli." - Ditas balsī ir manāms satraukums un pārdzīvojums pret Žoržu Siksnu, jo Žoržs vairākiem medjiem izteicies - ka viņam kļūst skumji, ja žūrijā viņu vērtē "švakāka" dziedātāja par pašu, kurai piedevām vairs nav balss un kura jau sen pati vairs nedzied (citāts no portāla kasjauns.lv - red. piez.)

Dita piemetina, ka ar Kristapu Krievkalnu un viņa grupu strādā jau ļoti sen un ka viņi patiešām ir izcili mūziķi. Viņa uzsver, ka strādā ar Kristapu jau trešo šovu un ka tik liela mēroga kļūdas vēl nav bijis nekad. Taču mums jau visiem ir saprotams, ka kļūdīties ir cilvēcīgi un nekļūdās tikai tas, kurš nedzīvo.

Kristaps Krievkalns otrdienas pēcpusdienā portālam Vipi.lv atklāti atzīst:

"Jā, tas tā ir - tieši man vajadzēja dziesmu apturēt un sākt vēlreiz no jauna. Tā bija kļūda, un es Žoržam par to jau esmu atvainojies."

Kristaps, protams, pārdzīvo notikušo ne mazāk kā Žoržiks, bet piebilst, ka mēģinājums svētdienās sākas jau deviņos no rīta. Katrs koris grib būt labākais un ar kaut ko izcelties. Katrs kora vadītājs un solists pienāk pie mūziķiem un kaut ko palūdz.

"Darba un informācijas ir ļoti daudz. Slodze liela arī mums,"- saka Kristaps Krievkalns.

Vipi.lv uzskata, ka šāds rezultāts abām pusēm ir mazāk sāpīgs un veiksmīgāks par šī skandāla un kašķa turpināšanu. Kā domājat Jūs?

Režisore Dita Torstere ar lietuviešu kolēģi, šova producentu Aureliusu

Pieredzējušais mūziķis un pianists, šova Koru kari orķestra vadītājs Kristaps Krievkalns 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [43] ››
jana 24.10.2009 18:38
Zorzika teiktajam par Akurateri ir gan japiekrit, jo pedeja ,ja nemaldos -budama jaunaka, savu balsi ir diezgan liderigi nolietojusi gan dzertot un smekejot, ko manas paaudzes koncertu apmekletaji tak atceras. Bet Zorziks ta joprojam ka lakstigala pogo.Lidz ar to profesionalim sada kritika varetu uzsist asini.Reals vecis ar savu viedokli,nevis memla.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss