Mielava dēla klubā "PIENS" joprojām valda bardaks

Aizvadītajās brīvdienās ar Vipi.lv sazinājās mūsu lasītājas, kuras patiesi nošokējusi dziedātāja Ainara Mielava dēla Mārtiņa klubā "Piens" valdošā visatļautība.

Mielava dēla klubā "PIENS" joprojām valda bardaks
Komentāri[76] 15.06.2009 08:00

"Ar draudzenēm pirmo reizi devāmies atpūsties uz nakts klubu "Piens", taču jau pie pašas ieejas mūs gaidīja nepatīkama vilšanās," Vipi.lv stāsta mūsu informācijas avots.

Izrādījies, ka klubā notiek "slēgtais" vakars. "Mums nācās ne tikai atcerēties visus šī kluba dīdžejus, bet apsargam uzrādīt arī viņu mobilo tālruņu numurus," savu sašutumu neslēpj "super dārgā" kluba apmeklētājas.

Ieejot minētajā klubā meitenes gaidījis kārtējais pārsteigums. "Kluba iekšā laidēji vienkārši melo, jo tas nebija slēgtais pārtijs. Mulsināja arī sanākusī publika, jo starp cilvēkiem bija paziņas, kurām vēl nemaz nav astoņpadsmit gadu," turpina Vipi.lv informācijas avots.

Klubā esot nenormāli lēts alkohols, bet kases aparāts netiekot darbināts. "Vismaz mums netika iedoti čeki," atklāja meitenes.

Kā novērojušas "Piena" apmeklētājas, tad vairāki aizvadītās sestdienas tusētāji vispār klubā nav tikuši iekšā. "Cilvēki braucot uz klubu maksā arī par taksometra pakalpojumiem, bet ielaisti netiek! Varbūt Mārtiņam būtu jāizplata oficiāls paziņojums par to, ka šī tusiņa vieta domāta savējiem," iesaka meitenes.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [76] ››
Sema 12.07.2009 22:34
Meitenītes vienkārši apvainojušās, Piens rullē, nav ko tur slēpt! :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss