Jenny May ieraksta veltījumu Ainaram Mielavam

Jaunā dziedātāja Jenny May (Maija Stuģe), kura pirms kāda laika veiksmīgi aizsāka darbu pie sava jaunā albuma, kurā bija plānots ierakstīt populāras latviešu dziesmas jaunās un aktuālās versijās, ir atgriezusies pie šis idejas un jaunā versijā ierakstījusi Zigmara Liepiņa un Kaspara Dimitera dziesmu "Diskžokejs".

Jenny May ieraksta veltījumu Ainaram Mielavam
Komentāri[15] 18.03.2009 09:00

Ir dzirdēts, ka šī dziesma, kas astoņdesmito gadu otrajā pusē bija viena no lielākajiem mūzikas klubu un diskotēku hitiem, esot bijis veltījums astoņdesmito gadu populārākās Rīgas diskotēkas "Poly Disko" dīdžejam Ainaram Mielavam, kas to bija iekļāvis arī savu atskaņojamo dziesmu sarakstā.

Pati Maija komentē: "Zigmara Liepiņa dziesmas klausījos jau agrā bērnībā. Mēs ar ģimeni dzīvojām ārpus pilsētas un kad mamma mani mazu ņēma līdzi uz dārzu ravēt, līdzi vienmēr bija arī "rādžiņš" un es ,pat vēl nemākot runāt un īsti neizprotot dziesmu vārdus, dziedāju līdzi kā pratu.

Pirmais, kas nāk prātā dzirdot vārdu Diskžokejs ir - disks, žokejs un varētu būt tas, kurš daudz mūziku klausās. Taču pēc dziesmas konteksta tas ir dīdžejs, bet nez kāpēc man šis vārds liek domāt , ka šim dīdžejam ir lielas ausis... :)

Sākumā ļoti baidījos no tā, kā varētu reaģēt mani fani, ka pārdziedu veco labo klasiku, taču vēlāk secināju, ka man radusies fantastiska iespēja atdzīvināt to, kas lēnām izzūd, jo ne katra radio stacija spēlē vecos gabalus tāpēc vien, ka tas vairs nav šo dienu "formāts". Mans mērķis ar jauno programmu ir, lai arī jaunieši, kas nav piedzīvojuši mūsu popmūzikas klasisko vērtību lauru laikus, tagad tos iepazītu, pie tam "roķīgā" un mūsdienīgā variantā. Savukārt, vecāka gada gājuma cilvēkiem tā ir iespēja ielūkoties vēlreiz pagātnē, jaunības dienās, kad, iespējams, kāda no šīm dziesmām ir skanējusi zaļumballē, varbūt arī pirmais skūpsts, pirmā deja, pirmais randiņš..."

Mans jaunās versijas šīm dziesmām atšķirsies ar skanējumu. Vēstījums jau paliek tas pats, lai arī tagad manā interpretācijā. Lai gan es dziedot noteikti neesmu domājusi par vienu un to pašu, ko Mirdza Zīvere, savulaik dziedot šo dziesmu."

Ļoti veiksmīgs savulaik izrādījās pirmais Jenny May singls "Bez puišiem nevar", kas tika ierakstīts kopā ar grupu "Double Faced Eels". Tagad darbs pie šī projekta atkal norit pilnā sparā. Dziedātāja šobrīd ir mainījusi savu menedžmentu un arī ierakstu kompāniju, un tagad par šo projektu rūpējas Mikrofona Ieraksti, kas cer šo albumu sagatavot izdošanai jau šajā pavasarī.

No 17.marta dziesma "Diskžokejs" ir klausāma ekskluzīvi "Latviešu radio 96,8 FM" ēterā, bet no pirmdienas 23. marta dziesma būs pieejama arī pārējām radiostacijām, kurās atskaņo mūziku latviešu valodā.

Dziesmas Mp3 jau ir lejupielādējams portālā Doremi.lv

http://www.doremi.lv/index.php?genre=5&artist=403&album=1089&show_album=1

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
c 22.03.2009 20:44
novēlu meitenei lielus panākumus!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss