Jenny May dzimšanas dienu svin nedēļu

Šogad dziedātājas Jenny May jubileja iekrita pirmdienā. Arī svinības ar draugiem notika nedēļas pirmajā dienā.

Jenny May dzimšanas dienu svin nedēļu
Komentāri[13] Bilžu galerija[3] 06.02.2009 08:00

"Neskatoties uz to, ka mana dzimšanas diena iekrita pirmdienā, šogad nolēmu to svinēt īstajā datumā," Vipi.lv pastāstīja dziedātāja Jenny May.

Dziedātājas ciemiņi esot jokojuši - ja pirmdienā sākšot, tad arī visu nedēļu svinēšot. "Tā laikam arī būs," piebilda dziedātāja.

Citus gadus jubileju Jenny May svinējusi klusi, vairāk simboliski. "Taču 25 gadu svinības sanākušas īpaši vērienīgas," turpina Jennu.

Pirmdien, dziedātājas dzimšanas dienu apmeklējuši studijas biedri un pāris draugu.

"Dreskods bija balts... Ielūgumos bija norādīts, lai ciemiņi nāk bez dāvanām, taču to gan viņi nebija ievērojuši. Saņēmu dažādas skaistumkopšanas lietiņas, arī dzimšanas dienas torti," atklāja Jenny May.

Dziedātāja vēl nekad neesot saņēmusi tik daudz apsveikumu no draugiem, radiem, paziņām, faniem, kā arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

"Dzīres gan vēl nav beigušās. Tie, kuri darba dēļ uz svinībām nevarēja ierasties, kopā ar mani dosies dejot šajās brīvdienās," sarunas nobeigumā piebilda Jenny.


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
eseseseseseses 07.02.2009 12:49
es, protams, atvainojos, bet vinai ir taads prasts giimis..un uz nerviem kriitosa siika balstele...kaa vinai vispaar da jebkaadu atpaziistamiibu ir izdevies ieguut - laikam 'casting couch"..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss