Jenny May neapmeklē Šona rīkoto VIP & Celebrity Party

Aizvadītajā piektdienā viens no centrālajiem tusiņiem notika muzikālajā restorānā Dejavu. Skaļi izreklamētais "VIP & Celebrity Party + Fashion Show" pasākums nemaz nebija tik skaļš.

Jenny May neapmeklē  Šona  rīkoto VIP & Celebrity Party
Komentāri[18] 23.11.2008 08:01

Ja nemaldos, tad minētais pasākums bija domāts VIP personām, taču tādu šoreiz bija pamaz.

Vipi.lv satika dziedātāju Candy, restorāna-kluba "Fīlings" direktori Elitu Drāki, žurnāla "Saldā Dzīve" uzcītīgas darbones Ievu Adamss un Ēriku Šmeļkovu, dziedātājus Jāni Moiseju un Ansi Klintsonu, žurnālistu Kasparu Antesu un vēl dažus.

Pasākums varēja būt labāk organizēts... Fashion Show modeļiem visu laiku pa kājām maisījās restorāna iereibušie apmeklētāji.

Ja gaidījāt bagātīgi klātus galdus vai arī vēlējāties nogaršot speciāli šim pasākumam pagatavotus welcome drink kokteiļus, nācās vilties... tur nekā tāda nebija. Arī viesmīļu darbs varētu būt nākamais izaugsmes posms restorānā Dejavu.

Šons, kurš pazīstams kā realitātes šova Talantu fabrika horeogrāfs un šova Zvaigžņu lietus dalībnieks, šoreiz bija īpaši kluss.

Tusiņā nebija sastopama arī dziedātāja Jenny May, ar kuru Šons piedalījās šovā "Zvaigžņu lietus".

"Man svarīgāks bija Mārtiņa Freimaņa koncerttūres noslēguma koncerts, nevis Šona tusiņš," Vipi.lv atklāja Jenny May.

Dziedātājai ar Mārtiņu Freimani sastrādāties bijis pavisam viegli. "Uz skatuves mēs viens otru saprotam no pusvārda. Dīvaini, bet pirms mūsu dueta ierakstīšanas mēs nebijām pazīstami. Tagad esmu papildinājusi savu draugu loku," stāsta dziedātāja.

Jenny patīkot Mārtiņa Freimaņa humora izjūta, vienkāršība un sirsnība. "No viņa nāk pozitīvs starojums. Tas dvēseliskums "paņem"," sarunas noslēgumā teica Jenny May.

Jenny May un Šons - Lady Marmelade:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
lija 26.11.2008 16:58
es arī tur biju, stundu bezjēdzīgi pavadīju, piedodiet, bet urlu kompānijā ietusēt prāts nenesās. Ā un vipus nemanīju, un martini bija nozagts, tamdēļ katram pa 25 g tika, fashion nebija un miers ar rīkotājiem. pasākums - līķis :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss