Kas vieno Jenny MAY, LILY, Aleksandru KURUSOVU, Roberto MELONI un Marku RIVU?

16. decembrī plkst 19:00 koncertzālē „Ave Sol” labdarības koncertā „Zvaigžņu pulkā”, kas īpaši veltīts Rīgas audžuģimenēm, uzstāsies Jenny MAY, LILY, Kristīne GRUNDMANE, Aleksandra KURUSOVA, Roberto MELONI un Markus RIVA, kā arī koncertorganizācijas „Ave Sol” bērnu ansambļi „Magonīte”, „Spārīte” un Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 1.-4.klašu ansamblis.

Kas vieno Jenny MAY, LILY, Aleksandru KURUSOVU, Roberto MELONI un Marku RIVU?
Komentāri[28] 12.12.2008 08:01

Par koncerta ideju stāsta Markus Riva.

„Protams, par labdarību mēs atceramies lielākoties pirms Ziemassvētkiem, bet, neskatoties uz to, mēs vēlamies sagādāt svētku noskaņu un siltas emocijas šīm ģimenēm, dziedot un svinot šos svētkus kopā. Pateicoties manu draugu atsaucībai un Kultūras departamenta atbalstam, ideja īstenosies. Man pašam vislielākā dāvana ir sniegt patīkamas emocijas citiem”.

Koncertā skanēs dziesmas, kuras sarakstījuši Roberto Meloni, Yana Kay un Markus Riva, gan arī sirsnīgas un jau iemīļotas citu komponistu Ziemassvētku dziesmas.

Tiem, kuri vēlas dzirdēt un redzēt gan lielos, gan mazos māksliniekus, ir iespēja iegādāties arī biļetes uz šo koncertu (vietu skaits ierobežots). Biļetes cena Ls 5, tās iegādājamas koncertzāles „Ave Sol” kasē (tālr. 67181129) sākot no 10. decembra.


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
Rita 14.12.2008 08:38
Protams, loabdarība OK, bet šeit lielākoties tiek nod... tas, ko viņi, kaut ar mazumiņu, kādam dos. Lai uzstajas!!! Bet zemiski no tautiešu puses, kuri daudzi paši pat ar mazo pirkstiņu nepakustinās, lai kādam labu izdarītu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss