Kā kopt matus ziemā?

Kā kopt matus ziemā?
Komentāri[5] 14.03.2024 09:43

Kā kopt matus ziemā?

Kad ziema apklāj pasauli aukstā apskāvienā, mūsu mati bieži izjūt skarbos laikapstākļus. Aukstais gaiss ārā un sausais karstums telpās var bojāt matu struktūru, padarot matus sausus un pastiprinot to pūkošanos. Lai ziemas sezonā saglabātu veselīgus un mirdzošus matus, ir ļoti svarīgi regulāri matus kopt. 

Šajā rakstā aplūkosim dažus būtiskus padomus matu kopšanai ziemā. Olaplex produkcija, regulāra matu galu apgriešana un citi noderīgi padomi.

1.     Svarīgi ir matus mitrināt

Viens no galvenajiem izaicinājumiem ziemas laikā ir nodrošināt optimālu matu mitrināšanu. Aukstais gaiss no matiem izsūc mitrumu, padarot tos trauslus un jutīgus pret lūšanu. Novērsiet šo problēmu, regulāri lietojot dziļi mitrinošu matu masku. Izvēlieties bagātīgas, mitrinošas matu maskas, kas satur tādas sastāvdaļas kā argana eļļa, šī sviests un keratīns. Matu masku lietojiet vienu reizi nedēļā, lai uzlabotu matu vispārējo stāvokli.

 

2.     Maiga galvas ādas attīrīšana

Pārmērīga matu mazgāšana var atņemt matiem dabiskās eļļas, tādējādi pastiprinot ziemas laikapstākļu izraisīto sausumu. Apsveriet iespēju mazgāt matus retāk. Matu mazgāšanas laikā izvēlieties mitrinošu šampūnu, kas nesatur sulfātus. Tas palīdzēs attīrīt Jūsu galvas ādu, nesamazinot matu dabisko eļļu daudzumu. Jūsu mati kļūs mīkstāki un vieglāk kopjami.

 

3.     Piemēroti matu kopšanas produkti – Olaplex produkcija

Matu produkti, kas paredzēti konkrēta matu tipa vajadzībām, palīdz saglabāt matu veselību, mitrumu un spīdumu. Piemēram, sausiem matiem ir nepieciešami mitrinoši produkti, bet taukainiem matiem - attīrošie produkti. Īpaši svarīgi ir lietot piemērotus matu produktus, ja mati ir bojāti. Bojāti mati ir trausli un viegli lūst. Pareizi izvēlēti matu produkti var palīdzēt atjaunot matu veselību un izskatu.

Olaplex produkti, piemēram, Nr. 3 Hair Perfector, darbojas, atjaunojot pārrautās disulfīdu saites matu struktūrā. Tas ne tikai palīdz atjaunot bojātos matus, bet arī novērš turpmākus bojājumus. Iekļaujot Olaplex savā ziemas matu kopšanas rutīnā, varat ievērojami uzlabot savu matu veselību un izskatu. Olaplex No. 3 Hair Perfector ir mājās lietojama procedūra, kas paredzēta lietošanai reizi nedēļā. Uzklājiet to uz mitriem matiem, atstājiet to vismaz 10 minūtes (vai ilgāk, ja nepieciešama dziļāka apstrāde), pēc tam izskalojiet un izmazgājiet matus ar šampūnu kā parasti. Rezultātā iegūsiet stiprinātus, vieglāk veidojamus matus, kas iztur ziemas laikapstākļu radītās problēmas.

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo un Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner ir šampūns un kondicionieris, kas palīdz aizsargāt matus no bojājumiem. Tie ir bagāti ar vielām, kas palīdz saglabāt matus veselīgus un stiprus.

Ja vēlaties, lai mati ir īpaši gludi un spīdīgi, iekļaujiet savā matu kopšanas rutīnā Olaplex No. 7 Bonding matu eļļu. Oplaplex produkciju, Jūs varat iegādāties internetveikalā Notino.

 

4.     Apgrieziet matu galus regulāri

Regulāra matu apgriešana ir svarīga, lai novērstu matu tālāku šķelšanos un uzlabotu vispārējo matu izskatu. Lai saglabātu svaigu un dzīvīgu matu izskatu, apgrieziet matu galus ik pēc 6-8 nedēļām.

 

5.     Centieties izvairīties no matu ieveidošanas ar karstajiem rīkiem

Lai gan kārdinājums izmantot matu ieveidošanas rīkus var būt liels, ziemā ir svarīgi samazināt karstuma iedarbību. Pārmērīgs karstums var padarīt matus sausākus un pastiprināt matu pūkošanos.

Tomēr, ja nevarat iztikt bez matu ieveidošanas ar karstajiem rīkiem, kā matu taisnotājs un lokšķēres, vienmēr izmantojiet termoaizsardzības produktus.

Komentāri [5]

Vika >> Lailita 07.04.2024 23:19
man tā pati problēma - izmēģinājos gan dzintara šampūnu gan citus, .... Kurš no Notino tiek ieteikt izmēģināt, lai aizvāktu kreveles no pakauša?
Oļesja 30.03.2024 19:42
galvenais regulāri izmazgāt!
Olga 14.03.2024 16:34
Ilgie karstie fēni ir neciešami, jo mati sāk lūzt
Alīna 14.03.2024 12:50
Ja ilgi fēno matus, tad šis karstums pabojā matu struktūru

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss