Vai Mielava dēls pārkāpj likumu?

Piektdienas un sestdienas naktīs aiz izkārtnes "privāts pasākums" mūziķa Ainara Mielava dēla Mārtiņa klubā "Piens" pilnā sparā rit ballītes. Ir tikai viena bēda: šīs ballītes nav īsti legālas, jo puisis nav saņēmis visas nepieciešamās licences kluba atklāšanai.

Vai Mielava dēls pārkāpj likumu?
Komentāri[20] 04.04.2009 08:00

Iecienījuši gan Sončika, gan miljonāri

Tā sauktajā Rīgas klusajā centrā gandrīz divus mēnešus piektdienās un sestdienās klubā ar nosaukumu "Piens" notiek vērienīgas ballītes. Kā šīs vietas īpašnieks zināms dziedātāja Aināra Mielava dēls Mārtiņš Mielavs. Bezmaksas ieeja un alkohols par rekordzemām cenām piesaista daudzus, sākot ar sabiedrības dāmu Aneti Sončiku līdz pat jaunajam miljonāram Valtam Zvaigznem. Ar sajūsmu par šo klubu jau runā pat taksisti, kuri no šejienes var mājup vizināt sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, kas parasti atstājot labu dzeramnaudu. Dodoties uz Aristīda Briāna ielu 9, "VZ" pārliecinājās, ka taksometru šoferi runā taisnību: uz durvīm piekabināta maza lapiņa ar blāvi salasāmu tekstu "privāts pasākums", taču to neviens neņem galvā un dodas iekšā.

Grēviņš pie platēm, Mielavs aiz letes

Kluba iekšienē cilvēku bija pilns kā konservu bundžā. Pie dīdžeja pults darbojās "Radio SWH" ētera cilvēks Toms Grēviņš, bet pie bāra letes bija manāms Mārtiņš Mielavs. Pārsteidzošā kārtā šeit izrādās vislētākās alkohola cenas Rīgā. Piemēram, šņabis ar enerģijas dzērienu te dabūjams tikai par trim latiem, bet rums ar kolu maksā divus latus un piecdesmit santīmus.

Pamanot "VZ" fotogrāfu, Mielavs juniors pārskaities pameta bāru: "Šeit nedrīkst bildēt, te ir privāts pasākums maniem draugiem!" Apvaicājoties klubā sastaptajiem cilvēkiem, liela daļa gan izrādījās vienkārši apmeklētāji, kuriem Mielava vārds vairāk asociējas ar dziedātāju, nevis mataini bārdaino puisi pie bāra letes.

Valsts institūcijas sašutušas

Visdrīzāk Mielava neapmierinātība saistīta nevis ar vēlmi pasargāt savus "draugus" no iekļūšanas dzeltenajā presē, bet gan bailēm no valsts iestādēm. Izrādās, klubs "Piens" vēl nav nodots ekspluatācijai. "Mūsu datu bāzē nav šāda kluba, līdz ar to šīs darbības nav legālas. Klubs nevar darboties, ja tam nav izsniegtas visas nepieciešamās licences," sarunā ar "VZ" norāda Pārtikas un veterinārā dienesta pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vadītāja Tatjana Marčenkova. Nelegāla kluba darbošanās ir arī administratīvi sodāma: juridiskām personām sods var būt līdz 5000 latu, bet fiziskām – līdz 2000 latu.

Vai apgājis likumu ar līkumu?

"VZ" neoficiāli aptaujātie klubu īpašnieki gan aicināja nesteigties vainot Mielavu junioru nelegālā rūpalā, proti, šādas iestādes ir ļoti grūti nodot ekspluatācijā (tam nepieciešami vairāk nekā divi desmiti saskaņojumu), tomēr likumos var atrast robus, kurus izmantot. Tā, piemēram, bruņojoties ar izkārtni "privātais pasākums", var pasludināt, ka klubā notiek kaut kas līdzīgs mājas ballītei. Taču šajā gadījumā telpu saimniekam jānodrošina, ka nepiederošiem te ieeja aizliegta. Ja "Pienā" tika arī "VZ", pie tā tomēr nav piestrādāts. Arī alkohola tirdzniecību teorētiski var norakstīt uz tā simbolisku izdāļāšanu viesiem pret tikpat simboliskām dāvaniņām (naudas izskatā), tomēr arī šajā gadījumā, izskatās, valsts institūcijas ātri Mārtiņam Mielavam pierādīs, ka tā tas viņam tikai liekas. Jebkurā gadījumā – Mielavam drīz gaidāma nepatīkama izskaidrošanās ar likumsargiem, un nav zināms, vai viņš no tās izspruks sveikā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
HOOLIGANOS 07.04.2009 17:19
TURĀS!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss