KIVIČS tiešajā ēterā Grēviņu nosauc par muļķi un sūta uz Nepālu apdomāties

Šovakar noslēdzās LNT šova „Cīņas klubs” pirmais šīs sezonas raidījums, kurā pārliecinoši uzvarēja Liepājas profesionāļi IGO un Andris Ērglis.

KIVIČS tiešajā ēterā Grēviņu nosauc par muļķi un sūta uz Nepālu apdomāties
Komentāri[107] 10.01.2009 23:09

Pats šovs bija gana viegli prognozējams un nenesa nekādus īpašos pārsteigumus. Intrigu un cīņas kluba gaisotni ienesa tiesnešu "uzbraucieni" mūziķiem.

Neapšaubāmi šī vakara šova izcilākā zvaigzne bija tiesnesis – Toms Grēviņš, kurš nesaudzīgi norādīja Ellai, ka jāatlaiž tas vājprāts, ko viņa sauc par bekvokālu  un krietni jāuzlabo angļu valodas izruna. Tāpat Edijam - Toms nekautrējās norādīt, ka finālā izpildītā dziesma ir nodziedāta pagalam šķībi.

Ja citi norija Toma „uzbraucienus” ar stīvām sejām, tad Andris Kivičs jau nu nebūs tas, kurš klusēs un uz Grēviņa filozofēšanu par to, ka visam ir cena un nekas nav par brīvu, Kivičs asi atbildēja : „Grēviņ, tu esi muļķis un tev laiks braukt uz Nepālu pārdomāt dzīvi, mani šokē, ka tāds cilvēks vispār strādā mūzikas jomā! „

Katrā ziņā Grēviņa klātbūtne šajā šovā kaut nedaudz attaisno tā nosaukumu „Cīņas klubs” – respect un uvažuha, Tom ! :)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [107] ››
OgaLinda 20.01.2009 20:35
Nesaku, ka izpildītāji ir super un tiem nav kur piekasīties, bet bālais grēviņš patiešām ir neciešams. Viņš vienmēr tēlo super zinošo ekspertu un visus nodirš. Sīks pretīgs kverplis ar neprofesionāliem spriedelējumiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss