Slakteris tagad būs jūrascūciņas Kleopatra īpašnieks

Ilggadīgās sadarbības ietvaros finanšu ministrs Atis Slakteris valsts svētku nedēļā apciemoja Inčukalna bērnunama audzēkņus. Slakteris bērniem pasniedza ministrijas darbinieku sarūpētās zāļu tējas un dzērvenes, lai stiprinātu audzēkņu organisma veselību un izturību ziemas sezonā.

Slakteris tagad būs jūrascūciņas Kleopatra īpašnieks
Komentāri[13] Bilžu galerija[3] 22.11.2008 08:00

Inčukalna bērnunama audzēkņi, izsakot pateicību FM par sniegto atbalstu un palīdzību, pārsteidza finanšu ministru Ati Slakteri ar neparastu dāvanu viņa dzimšanas dienā. Bērni ministram uzdāvināja jūrascūciņu, kuru nosaukuši par Kleopatru.

Vārdu dzīvnieciņam bērni izvēlējušies paši. Par iemeslu šādai izvēlei esot dzīvnieciņa viltība un asais prāts, kas Inčukalna audzēknei Karolīnai atgādina reiz grāmatā lasīto stāstu par Kleopatru. „Viņa ir tikpat gudra un lepna kā Kleopatra,” izvēli skaidro Viktorija, rotaļājoties ar dzīvnieciņa kuplo kažoku. Jūrascūciņa ir zinātkāra, labprāt uzticas cilvēkiem, kā arī draudzīgi izturas pret bērniem. „Kleopatrai patīk spēlēties, esmu viņai jau iemācījis dažus trikus,” lepni saka Ivo.

Kleopatrai līdz šim nav trūcis uzmanības, un Slakteris ar prieku pieņēma šo jauko dāvanu. „Kopš savas bērnības zinu, ka jūrascūciņu izcelsmes zeme ir Dienvidamerika, tāpēc, pirms daudziem gadsimtiem atvedot uz Eiropu, tās sāka dēvēt par cūciņām no aizjūras,” bērniem pastāstīja ministrs. „Nepazīstamā vidē tās ir visai piesardzīgas, tomēr, jūtoties drošībā, jūrascūciņas kļūst atvērtas un draudzīgas. Es pratīšu ar viņu apieties, paldies!”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
dfg 12.02.2009 20:36
nasing spešal

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss