Anna Lieckalniņa atgriežas LNT; Šāgada Cīņas klubs būs pilnīgi savādāks

Šai šovbiznesā tik pelēcīgajā laikā LNT piedāvā vienīgo šovu Latvijā. Uz skatuves Ella, Ērglis, Šnipke, Igo un daudzi citi mūziķi - portālu Vipi.lv informēja LNT radošais direktors Niks Volmārs.

Anna Lieckalniņa atgriežas LNT; Šāgada Cīņas klubs būs pilnīgi savādāks
Komentāri[20] 09.01.2009 07:10

Pavisam jaunā kvalitātē LNT piedāvā Cīņas klubu pilnīgi jaunā versijā. Turklāt pie skatītājiem atkal atgriežas jau iemīļotā vadītāja Anna Lieckalniņa.

Cīņas kluba atraktīvākā Latvijas muziķa godu šo sestdien aizstāvēs klubu dīva Ella ar dziesmu "Shine Like a Superstar", Ella to izpildīs roka versijā kopā ar grupu "Comming Soon".

LNT radošais direktors Niks Volmārs sola: "Būs interesanti!"

Lai arī Ella un roks līdz šim šķitušas nesavienojamas lietas "Shine Like A Superstar" roka versijā Ella tiešām mirdz ka superzvaigzne. Ellai pretī stāsies šova "Zvaigžņu lietus" laureāts Edijs Šnipke ar dziesmu "Neatļauts". Pēc 2.vietas iegūšanas šovā "Zvaigžnu lietus", roķīgais liepājnieks neatlaidīgi un centīgi tiecas sasniegt savu mērķi un īstenot sapni par solokarjeru.

Otraja raundā par vietu finalā cīnīsies grupa Z-Scars ar pozitīvo un jauko hītu "Labrīt!", viņiem pretī stāsies divi liepājnieki - Igo un Andris Ērglis ar dziesmu "Spēle". Kā jau ierasts, katra raundā mūziķi gatavos arī atraktīvas un pat nedaudz ironiskas savu pretinieku dziesmu versijas.

Kurš iegūs Cīņas kluba jostu šajā raidījumā un piedalīsies lielajā cīņā par gada atraktīvākā muziķa titulu izlems tikai skatītāju balsojums. Tiesneši šoreiz paši balsot nevarēs, toties komentēt un vērtēt muzikālo sniegumu gan. Cīņas klubs ir vienīgais izklaides šovs šobrīd. 

Smalks humors par sevi un citiem, viegla ironija un jautrība, kā arī lieliskā un šarmantā šovu vadītaja Anna Lieckalniņa, jau sestdien 21:10 LNT Cīņas klubā!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
Paula 11.01.2009 23:51
Visticamāk, man šis raidījums nepatiks vēl vairāk, nekā līdz šim...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss