„Besīgākie” tiesneši Volfs un Grēviņš jauc gaisu „Cīņas klubā”

LNT ēterā atkal atgriezusies Latvijas mūziķu aizraujošā sacensība muzikālajā ringā. Pirmajā reizē savā starpā cīnījās Edijs Šnipke un Ella, kā arī grupa „Z-Scars”, Igo un Andris Ērglis.

„Besīgākie” tiesneši Volfs un Grēviņš jauc gaisu „Cīņas klubā”
Komentāri[139] Bilžu galerija[7] 10.01.2009 23:00

Īpaši priecājos par Annas Lieckalniņas atkalatgriešanos zilajos ekrānos. No otras puses, viņa jau nekur nebija pazudusi, bet aktīvi darbojās Latvijas Mūzikas kanālā.

 

Annas lielākais mīnuss, manuprāt, bija nepārtrauktā pārteikšanās. Šoreiz runa un domas bija jau daudz raitākas...

 

Ļoti gribējās redzēt un dzirdēt Ellu pie klavierēm, tomēr skatītāji atkal bija nesaudzīgi pret Latvijas disko karalieni.

 

Grupas „Z-Scars” līderis Andris Kivičs šovakar zaudēja cīņā ar Andri Ērgli un Igo. „Esiet laimīgi bez maksas,” atvadoties sacīja Kivičs.

 

Pirmajā „Cīņas klubā” laurus plūca Andris Ērglis un Igo.

 

Tikmēr bargie tiesneši - Radio SWH Dj Arta Volfa un Toma Grēviņa – personā turpina tracināt publiku ne tikai ar saviem stulbajiem tekstiem, bet arī ar brīžiem šokējošiem "izgājieniem". Nedomāju, ka kādam no viņiem būtu tiesības dziedātājam Igo atgādināt par viņa vecumu.

 

Arti Volfu acīmredzot skārusi vīriešu pusmūža krīze... Septītā pēc kārtas! Grēviņa mūžīgā pusaudža uzvedība kļūst jau „besīga”. Tāda aizvainota bļaustīšanās. Tomēr interesanti ir pavērot samulsušo Volfa sejas izteiksmi, kad mūziķi viņam atbild asi un aizskaroši.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [139] ››
sniegs 24.02.2009 17:35
bez tiem abiem tajā "šovā"vispār nebūtu ko skatīties

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss