Latvijas "Zelta talants" izrādās nav celtnieks, kas reizēm uzdungo

Pagājušajā sestdienā noslēdzās talantu meklēšanas šovs "Latvijas Zelta talanti". Par talantīgāko, kā jau VIPi.lv rakstīja tika atzīts celtnieks no Preiļiem Dainis Skutelis.

Latvijas "Zelta talants" izrādās nav celtnieks, kas reizēm uzdungo
Komentāri[113] 14.12.2008 14:26

Jau konkursa laikā VIPi.lv saņēma lasītāju vēstules par to, ka Dainis nebūt nav tik tālu no dziedāšanas, kā tiek uzsvērts pieteikumā.

Atgādināsim, ka piesakot Daini tika teikts: Dainis strādā celtniecībā, bet dabas dotais talants ir viņa balss. Puisis nekad iepriekš nav mācījies dziedāt, bet pēc viņa domām, dziedāšana viņam izdodas lieliski.

Un arī žūrija nemitīgi uzsvēra, ka "celtniekam" Dainim jāķeras pie dziedāšanas nopietnāk.

Taču papētot sīkāk Daiņa biogrāfiju izrādās, ka par dziedošu celtnieku viņu ir grūti nosaukt. Drīzāk par dziedātāju, kurš piestrādājis par celtnieku.

Googlē atrodami sekojoši ieraksti:

Prezentēja Daiņa Skuteļa kompaktidisku  25. maijā Preiļu rajona Saunas pagasta Salas pamatskolā 8. klases skolēns Dainis Skutelis un viņa skolas biedri ar jauku koncertu prezentēja savu kompaktdisku Svētku reizē mūziķus sveica Preiļu rajona padomes priekšsēdētājs Ilmārs Meluškāns un izpilddirektore Aina Pastore un Saunas pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Domulis.

Jāpiebilst, ka jaunais, talantīgais dziedātājs Dainis Skutelis ir titula "Aiviekstes Lakstīgala 2000" īpašnieks un daudzu konkursu laureāts. Viņš ir dziedājis kopā ar labākajiem Latvijas tenoriem Jāņa Zābera piemiņas koncertā Latvijas operā. Kompaktdisks iznācis ar Preiļu rajona padomes, dziedātāja Guntara Runņģa, J. Zābera fonda un Latvijas Radio 1. studijas atbalstu.

Dainis Skutelis- dziedājis kopā uz Latvijas Nacionālās Operas skatuves ar 5 Latvijas tenoriem, ar Operas solisti Inesi Galanti, atklājis 2001.gada decembrī rīkoto Ziemassvētku koncertu "Gadsimta labākā mūzika" Sporta manēžā. Dziedājis Zviedrijā. Iedziedājis savu pirmo kompaktdisku "Baltā dziesma".

Tāpat Dainis piedalījies konkursā "Jaunās zvaigznes" .

Ne mirkli neapšaubot Daiņa talantu, tomēr rodas jautājums - kapēc šī viņa biogrāfijas daļa netika pieminēta? Varbūt tāpēc, ka dziedošs celtnieks tomēr skan interesantāk no mārketinga viedokļa?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [113] ››
sv 21.12.2008 16:29
ko viņs piečakarēja? nevienu viņs nepiečakarēja! ja reiz pats lnt uzskatija par vajadzīgu no katra dalībnieka veidot uzmanību piesaistošu stāstu, nav ko vainot uzvarētāju. starp citu, man labāk patiktu, ja uzvarētu lokanis Harijs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss