Vai Normunds Rutulis sestdien atkal "brauks augumā" LNT Zelta talantiem?

Skarbais žūrijas loceklis, dziedātājs Normunds Rutulis pagājušās sestdienas raidījumā dziedātājām no Ventspils burtiski "uzbruka" ar saviem nešpetnajiem un agresīvajiem jautājumiem...

Vai Normunds Rutulis sestdien atkal "brauks augumā" LNT Zelta talantiem?
Komentāri[47] 21.11.2008 12:26

"Rutuļa jautājumu virkne pret dalībniekiem ir agresīva un brīžiem izsit viņus ārā no līdzsvara," portālam Vipi.lv atzīst producents Niks Volmārs.

Ir taču saprotams, ka jaunie talanti jau tā ir uztraukušies - lampu drudža un TV gaismās ir vēl papildus nervu slodze. Taču Normunds ar saviem "teroristiskajiem" jautājumiem var iedzīt dalībniekus pamatīgā strupceļā.

Pārējie žūrētāji, Ieva Puķe un Haralds Burkovskis, pat publiski aizrādīja Rutulim par viņa skarbumu.

Vērtēsim Normunda Rutuļa žūrēšanas stiliņu jau šosestdien plkst. 21.10 telekanālā LNT.

Šajā, otrajā talantu meklēšanas konkursa "Latvijas Zelta talanti" koncertā redzēsim ne tikai labus dziedātājus un dejotājus, bet arī pasaules līmeņa cienīgu bārmeņu šovu, trikus ar velosipēdu un akrobātiskus trikus vakarkleitā.

Divpadsmit talantīgi cilvēki izpildīs apbrīnojamas lietas -
Robija Viljamsa dziesmas "Let me entertain you" pavadījumā bārmeņi uz skatuves rādīs pasaules līmeņa šovu. Vai zinājāt, ka ar velosipēdu var ne tikai pārvietoties pa ielām, bet arī vairāku metru augstumā veikt galvu reibinošus trikus?


Vai spējat iedomāties, kā garā vakarkleitā var parādīt akrobātiskus trikus?

18 gadus vecā liepājniece Simona pārsteigs ar savu lokanību un šarmu.
20 gadus vecā Linda no Jelgavas, dejojot hiphopu, pārsteigs ar tik spēcīgu enerģiju, ka viņas priekšnesuma laikā daudzi vēlēsies celties kājās un dejot līdzi.

Tomēr ne visi spēs iekarot žūrijas, kuras sastāvā būs Valmieras Drāmas teātra aktrise Ieva Puķe, TV un radio žurnālists Haralds Burkovskis un dziedātājs Normunds Rutulis, un skatītāju simpātijas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [47] ››
es 25.11.2008 19:55
Tāds Rituls vien viņš liekas,laikam arī tās zvaigznes ir tikai galviņā nevis pie krūtīm.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss