Jaunais šovs "Latvijas zelta talanti" jau šosvētdien! Ar ko pārsteigs?

Divi mirdzoši zvaigžņoti (par to gan var strīdēties) šovi nule kā LNT programmā finišējuši, taču šī vieta tukša nepaliks. Jau nākamais šovs, kas arī sola spīdēt (šoreiz zeltā), ir klāt - "Latvijas zelta talanti"!

Jaunais šovs "Latvijas zelta talanti" jau šosvētdien! Ar ko pārsteigs?
Komentāri[53] 13.11.2008 17:44

Vai skatītājiem atkal būs jākaunas producentu vietā? Bet varbūt tomēr beidzot lētā skandalozitāte būs nomainīta pret profesionalitāti un kvalitāti, jeb formai būs arī saturs? Atbildi uz šo jautājumu gūsim jau 16. novembrī, kad ēterā izies pirmais "Latvijas zelta talantu" izlaidums.

Šis šovs solās būt Latvijas apdāvinātāko cilvēku zvaigžņu stunda. Atgādinām, ka vēl pirms mēneša talantīgākie Latvijas iedzīvotāji tika meklēti lielākajās pilsētās – Liepājā, Kuldīgā. Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē un Rīgā. Kopumā pieteicās gandrīz 1000 interesantu, katrs demonstrējot savas neatkārtojamās prasmes. Šo atlašu rezultātu baudīt varēsim sākt šosvētdien. Redzēsim, kā 11 gadus vecā dziedātāja Ieva, izpildot Bjorkas dziesmu "It"s Oh So Quiet", ar savu skatuvisko šarmu minūtes laikā iekaros gan žūrijas, gan skatītāju simpātijas.

Vai zinājāt, ka ar bumbu var ne tikai spēlēt futbolu, bet, nenometot to zemē, vairākas stundas žonglēt un dejot? Valmierietis Uģis, rādot aizraujošus trikus ar futbola bumbu, centīsies lauzt stereotipus par futbolu tikai kā sporta spēli. 21 gadu vecais celtnieks Dainis, kurš aizskatuvē bija kluss un nemanāms, uzkāpjot uz skatuves, pamatīgi šokēs žūriju ar savu dziedājumu. Netrūks arī vilšanās asaru – ne visi dalībnieki spēs pārliecināt žūriju par savu talantu.

Konkursa žūrijā būs Valmieras Drāmas teātra aktrise Ieva Puķe, TV un radio žurnālists Haralds Burkovskis un dziedātājs Normunds Rutulis. šova vadītāji – dziedātājs Jānis Moisejs un LNT žurnālists Guntars Gulbiņš.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [53] ››
kazha 16.11.2008 16:48
bija labs shovs!kautkas savaadaaks!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss