Telekompānija LNT atklāj daudz talantīgu iedzīvotāju

Telekompānijas LNT jaunā talantu meklēšanas konkursa „Latvijas Zelta talanti” pirmajās atlases kārtās pārsteigumu netrūka, jo bija pieteikušies gandrīz četri simti talantīgu un īpaši apdāvinātu cilvēku.

Telekompānija LNT atklāj daudz talantīgu iedzīvotāju
Komentāri[19] Bilžu galerija[2] 21.10.2008 08:00

Jau notikušas pirmās „Latvijas Zelta talantu” atlases kārtas četrās Latvijas pilsētās – Liepājā, Jelgavā, Kuldīgā un Valmierā. Atsaucība bija liela, un latvieši pierādīja, ka patiešām esam talantīga tauta.

 

Mīmi, dejotāji, dziedātāji, žonglētāji, aktrises, dzejoļu rakstītāji, uz rokām staigātāji, futbola triku meistari, yoyo meistari un daudzi citi talantīgi iedzīvotāji rādīja savas īpašās spējas. Pārsteigumu netrūka, un šo četru dienu laikā tika sniegta iespēja pārliecināties, ka Latvijā ir vēl daudz neatklātu talantu, kuri jau sen pelnījuši, ka par viņiem uzzina visa valsts.

 

Vislielākais dalībnieku skaits bija Liepājas atlasē, kur kopumā pieteicās 123 cilvēki. Kuldīgā savas īpašās spējas rādīja 56, Jelgavā - 93, bet Valmieras atlasē bija ieradušies 119 talantīgi cilvēki.

 

 „Ik dienu „Latvijas Zelta talantu” atlasēs uzzinām aizvien vairāk stāstu par talantīgiem cilvēkiem, kuri dara ko īpašu un ir patiesi apdāvināti. Ir patiess prieks, ka Latvijā ir tik daudz īpašu cilvēku, kuri nodarbojas ar tik interesantām lietām, piemēram, 15 g. vecs puisis no Cēsīm, rādot trikus ar spēli yo-yo, neatstāja vienaldzīgu nevienu žūrijas locekli. Patīkami pārsteidza arī jaunākā atlases dalībniece – 4 gadus vecā Airisa, kura ar savu dziesmu aizkustināja visus klātesošos,” pastāstīja „Latvijas Zelta talantu” vadītājs Guntars Gulbiņš.

 

„Latvijas Zelta talanti” nav šovs, kurā mirdzēs jau zināmas šovbiznesa zvaigznes. „Latvijas Zelta talanti” ir svētki apdāvinātiem cilvēkiem, kuri līdz šim bijuši nepamanīti.

 

Ja Tu māki lieliski žonglēt, dziedāt, dejot, stāvēt uz galvas, parodēt, veikt galvu reibinošus trikus, radīt jaunus rekordus vai Tev piemīt kāds cits īpašs un neparasts talants - neturi sveci zem pūra un ļauj citiem ar Tevi lepoties. Varbūt tev kaimiņos dzīvo draugs ar īpašu talantu? Atved viņu uz Latvijas jauno talantu atlasi.  Piedalīties "Latvijas Zelta talantā" var ikviens. Šis ir konkurss bez noteikumiem - nav ne vecuma, ne arī kādu citu ierobežojumu, savu talantu vari demonstrēt gan viens, gan kopā ar ģimeni vai draugu kolektīvā.

 

Varbūt Tavs talants vēl nav parādīts? Nāc uz atlases kārtām un ļauj citiem ar sevi lepoties!

„Latvijas jauno talantu” atlases kārtas:

20.10.2008 plkst. 10:00 – Rēzeknē, klubā „Rēvis”
21.10.2008 plkst. 10:00 – Daugavpilī, viesnīcā „Park Hotel Latgola”
22.10.2008 plkst. 10:00 – Rīgā, Kongresu namā

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
ciiepa22 04.11.2008 13:13
Varjaubut, ka saja Talantu Sova piedalisies patiesam ar lielu talantu apveltiti cilveki, jo ari viens no maniem draugiem sova piedalijas un izteica viedokli"Ka daziem si sova dalibniekiem pat blakus nestav, jo dalibnieki patiesam bija talantigi!"

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss