Olga šovos vairs nepiedalīsies negatīvās publicitātes dēļ

Sarunājoties ar interneta portālu patti.lv par „Koru karu" finālu, Lielvārdes kora vadītājas, dziedātājas Olgas balsī bija jaušamas skumjas un nomāktība, ko iespējams izskaidro nesenā publikācija un komentāri par košo, bet it kā jau savu skatuves mūžu aizvadījušo dziedātāju.

Olga šovos vairs nepiedalīsies negatīvās publicitātes dēļ
Komentāri[144] 08.12.2008 08:00

Olga nenoliedz, ka pēc milzīgā un nopietnā darba šobrīd jūtas nogurusi, un nolēmusi nekādos šovos vairs nepiedalīties. „Kā vienmēr, esmu sevi līdz galam īstenojusi, un pierādījusi, ka visu daru pa īstam un spēcīgi. Man izdodas, jo ir arī cilvēki, kas tikai dara daudz, bet neko tā arī neizdara. Tāpat kā šovā „Rallija zvaigzne" piedalījos ar pilnu atdevi, tāpat arī šeit - mēs ar kori sevi nežēlojām. Mēģinājumi līdz diviem, četriem naktī, jaunieši pēc tam skolā starpbrīžos guļ."

 Olgas un viņas vadītā Lielvārdes kora priekšnesumiem pozitīvu vērtējumu veltījusi gan žūrija, gan skatītāji. Šovā tas tiek pieteikts kā draudzīgākais, saliedētākais kolektīvs. „Uzskatu, ka labam kolektīvam gaidāmi arī labi panākumi. Tāpat kā tas ir bijis manā darbības laikā ilgus gadus esot kopā ar grupu „Eolika", „Turaidas roze" un „Dāmu pops". Esmu pārliecināta, ka stipriem, talantīgiem, veiksmīgiem, strādīgiem cilvēkiem pieder pasaule." Savu darbaspēju un aktivitātes dēļ Olgai ir liela neizpratne par nenovīdīgo, pat ļauni apmelojošo sabiedrību. Sāpinājis un pārsteidzis viņu ir „Vakara ziņās" publicētais raksts, kurā tiek pārmesta histēriska Olgas izturēšanās pret fotogrāfu, kas ķēris kadrus šova ģērbtuvēs, piedēvēta nenoliedzama novecošana, ar ko Olgai vajadzētu rēķināties.

Raksts ir dāsni komentēts, un lai arī tajā rosās daudzi Olgas talanta piekritēji un aizstāvji, nevar noliegt, ka lasāmie žultainie teksti var sāpīgi griezt. It kā jau skaidrs, ka šovbiznesā esošajiem ar to jārēķinās, bet Olga vairākkārt atkārto, ka nesaprot, ko gan nodarījusi šiem cilvēkiem, kas piedēvē Olgai alkoholismu, sakarus ar vīriešiem, un dažādi komentē skatuves tēlu, izskatu, un vecumu. Olga neslēpj, ka viņai ir četrdesmit seši gadi, bet sajūta, ka tiek izķidāta un apmelota rīcība, izskats un spējas ir nepatīkama gan viņai, gan tuviniekiem. Ar nožēlu esot jāatzīst, ka arī izbalsoto koru dalībnieki ir nenovīdīgu un ļaunu tekstu īpašnieki. „Es tiešām nesaprotu, ko esmu kādam atņēmusi. Vai esmu dzīvojusi par nodokļu maksātāju naudu? Kaut ko zagusi? Kamdēļ tāda ļaunuma sēšana? Ir tik skumji pārliecināties par mums apkārt esošo sabiedrību. Spēju uz tādu citu iznīcināšanu ar saviem vārdiem."

Tomēr Olga cenšas nezaudēt savu pozitīvo nostāju pret darbu un māksliniecisko darbību, viņa turpinās rīkot Ziemassvētku eglītes pasākumus bērniem un viņu vecākiem, raksta jaunu albumu ar dažādu mūziķu sacerētām dziesmām, kā arī apstiprina, ka janvārī darbu uzsāks viņas un mūziķa Ata Auzāna ierakstu studija Rīgā.

Sarunas beigās saklausāmā prieka nots Olgas balsī vieš pārliecību, ka viņa mūs vēl pārsteigs, joprojām viņu dzirdēsim, pat ja ik gadu raisīsies diskusijas - vai tiešām viņa nav par vecu skatuvei?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [144] ››
paulina_i 16.12.2008 14:33
Man no paša sākuma nepatika Olgas agresīvā attieksme pret katru, kurš atļāvās pateikt kaut ko kritisku par Lielvārdes kori. Daugavpiliešus arī kritizēja, turklāt nepamatoti, bet viņi tik strādāja un nelecās ar žūriju. Un vēl kas - Olga menedžēja šo pasākumu, īstie kora tēla veidotāji bija citi cilvēki, savukārt Olgai bija fons, uz kā izcelties un savus tērpus nodemonstrēt. Iesaku viņai sākt dziedāt balādes vai pārmesties uz kantri stilu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss