Olgas Rajeckas Lielvārdes koris disko pop stilā

Katra svētdienas TV3 Koru karu tiešraide tiek gaidīta ar nepacietību, un nekad nevar zināt, kā kori pārsteigs skatītājus, kā arī, kuram no koriem šovs būs jāatstāj.

Olgas Rajeckas Lielvārdes koris disko pop stilā
Komentāri[10] Bilžu galerija[9] 31.10.2008 08:00

Šosvētdien prieks dubultosies – katrs no koriem izpildīs divas dažādas un skanīgas dziesmas. Pagaidām zināms, ka Lielvārde uzstāsies disko pop stilā, Ievas Akurāteres Baltais koris iejutīsies ēģiptiešu tēlos un žūrijas rindās kopā ar Intu Teterovski manīsiet Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Rutuli. Varenākā sadziedāšanās TV3 Koru kari jau svētdien 20:20 tiešraidē TV3!

 

Uz tiešraidi ar peldkostīmu

Ik svētdienu izbalsotais koris saņem grandiozu balvu - uzreiz pēc šova tiešraides dalībnieki dodas uz viesnīcu Baltvilla, lai tur atgūtu spēkus. Kora dalībniekus sagaida vakariņas un dzērieni, sauna, burbuļvanna, kā arī viss nepieciešamais, lai varētu kārtīgi izdziedāties karaoki un vienkārši labi atpūstos. Svētdien šovu līdz 16.novembrim pameta Liepājas sarkanais koris un Chilli, kuri kopā ar šova vadītāju Lauri Reiniku devās kopīgā atpūtā uz Baltvillu.

Amizanti, ka peldkostīmus un citas nepieciešamās lietas atpūtai pagājušajā nedēļā līdzi bija paņēmuši siguldieši, jo viņi lieliski saprot, ka skatītaju balsojums ir pilnīgi neprognozējams.

Šīs svētdienas TV3 Koru karu tiešraidē dalībniekus vērtēs kompetenta un vērīga žūrija - tās sastāvā redzēsiet šarmanto Baibu Sipenieci-Gavari, dziesmu svētku virsdiriģentu Intu Teterovski un mūziķi Normundu Rutuli.

 

Olgas Rajeckas Lielvārdes koris disko pop stilā

Pagājusī svētdiena devusi Lielvārdes kora dalībniekiem krietnu enerģijas lādiņu, lai  sāktu gatavošanos šīs nedēļas tiešraidei vēl aktīvāk. Svētdien Lielvārdes koris enerģiskās Olgas Rajeckas vadībā izpildīs disko pop dziesmu un skatītāji dzirdēs Pippo Franco Chi chi chi, Co co co! itāļu valodā. Darbība notiks kādā fermā, un sižets esot par vistas un gaiļa kāzām. Šajā reizē solo dziedājumā parādīsies vairāki kora dziedātāji - Ainars Bumbieris, Atis Čamanis, Nikolajs Puzikovs un Rinalds Birkenfelds. Dziesma solās būs trakoti interesanta, pilna humora, un vienaldzīgo nebūs!

 

Ēģiptiešu vīzija Ievas Akurāteres Baltājā korī

Šonedēļ Ievas Akurāteres Baltajam korim nav laika jokiem - jauna nedēļa klāt un, pārfrazējot latviešu sakāmvārdu, balsis darba nebijās. Šonedēļ Rīgas koris Aleksandras Kurusovas vadībā apgūs ēģiptiešu pozas un kustības. Un, tā kā pagājušajā svētdienā visu uzmanību sev pārvilināja vīri, šoreiz uzmanības saulītē gozēsies meitenes. Svētdien studijā solistu solās būt vairāk nekā saprašanas, kustību vairāk nekā rokām pirkstu un neizpalikšot arī dažādu jokainu skaņu izdvešana. Jūs to negribēsiet nokavēt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
strip 02.11.2008 23:11
kā ar Baibu Sipenieci??Bija taču Veidemane???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss