Uz laiku Koru karus pamet MEDNIS un pašpārliecinātie rīdzinieki;PAPILD. AR FOTO

Šovakar mūsu ausis un acis atkal priecēja „TV3 Koru kari”. Patiešām žēl, bet šovakar šovu nācās pamest Arnim Mednim un Rīgas korim. Viņi vēl atgriezīsies šovā... Ziņa papildināta ar backstage foto.

Uz laiku Koru karus pamet MEDNIS un pašpārliecinātie rīdzinieki;PAPILD. AR FOTO
Komentāri[150] Bilžu galerija[37] 19.10.2008 23:29

Šis skanīgais televīzijas šovs spēj aizraut no sākuma līdz galam, jo visus vieno mērķi, sapņi, kori un zvaigznes.

 

Nedaudz skumji kļuva skatoties sižetus par to, kur nonāks šova galvenā balva, 15 000 eiro. Īpašas emocijas izraisīja Arņa Medņa viesošanās veco ļaužu namā „Mežciems”.

 

Žūrētāju vidū šoreiz bija dziedātāja Liene Šomase un diriģenti Jānis Zirnis un Ints Teterovskis.

 

Kā pirmie uz krāšņās skatuves kāpa Olga Rajecka un Lielvārdes koris ar dziesmu „Candyman”. Viņu mērķis ir rekonstruēt Lielvārdes estrādi. Ļoti koša uzstāšanās, arī dejošana labā līmenī. Neliela vārdu pārmaiņa starp zvaigznīti Lieni Šomasi un zvaigzni Olgu Rajecku. „Man ļoti patīk, ka Olga, neskatoties uz savu vecumu...” sacīja Šomase. Olga:”Lienīt! Paskatīsimies uz tevi pēc divdesmit gadiem!” Lienīte mums ir dziedātāja, kurai tik tiešām netrūkst ambīciju J

(Žūrijas vērtējums-8,9,8=25)

 

Otrie ar dziesmu „All My Loving” uzstājās Dzintars Čīča un Talsu koris. Viņi šovā iegūto naudu ziedos biedrībai „Visbija”. Varēja būt lielāka saspēle starp solistiem. Līdz galam tomēr nepārliecināja priekšnesums.

(Žūrijas vērtējums-8,8,7=23)

 

Tālāk redzējām Arni Medni un Rīgas kori. Viņi vēlējās palīdzēt veco ļaužu namam „Mežciems”. Rīgas koris atkal bija savā elementā, izpildot dziesmu „Hit the Road Jack”. Te nu jūtama milzīga pašpārliecinātība. Daudz redzētu seju... Spilgts sākums un beigas. Viss ļoti pārdomāts.

(Žūrijas vērtējums-7,9,9=25)

 

Ceturtie mūsu ausis priecēja Chilli un Liepājas koris ar dziesmu „AfroAmerican spirit”. Viņu mērķis ir palīdzēt Liepājas slimnīcas Bērnu nodaļai. Patiešām kvalitatīvs priekšnesums. Atliek vien gaidīt Chili atgriešanos uz populārās mūzikas skatuves.

(Žūrijas vērtējums-9,10,10=29)

 

Kā vienmēr, īpaši starojot, uzstājās Atis Auzāns un Daugavpils koris ar dziesmu „Rock 'N' Roll Is King”. Ļoti korekti, azartiski. Šis ir noteikti pozitīvākais koris. Varbūt par daudz „latgaļu valodas skaidrojošās vārdnīcas”.

(Žūrijas vērtējums-8,10,9=27)

 

Ieva Akurātere un Rīgas baltais koris izpildīja skaisto „There Must Be an Angel”. Viņu mērķis ir dot savu ieguldījumu Rīgas Dzemdību nama Intensīvās terapijas nodaļai. Īpaši jāuzteic abas solistes. Kopumā viens no spēcīgākajiem koriem. 

(Žūrijas vērtējums-8,9,9=26)

 

Pēdējie šovakar uzstājās Miervaldis Jenčs un Siguldas koris ar dziesmu „Teddy Bear”. Priekšnesuma laikā skanēja arī saksofons. Šis koris skatītājus uzlādēja tikai ar pozitīvām emocijām. Uz skatuves bija ļoti daudz Elvisu Presliju.

(Žūrijas vērtējums-8,10,9=27)

Raidījumu var noskatīties ŠEIT

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [150] ››
Ieva 19.12.2008 21:03
nezinu, nezinu, mani Rajecka ar savaam ambiicijaam un veelmi izskatiities jaunai un pareizai kaitina vairaak, nekaa Lieniite....talants vinjaam abaam ir, Lieniitei mazaak pieredzes, bet Olga ar savu pieziimi tikai paraadiija, ka vinjai ir kompleksi, un ka vinja nespeej sagremot normaali kritiku

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss