Olga Rajecka atradusi īstos

Varenāko sadziedāšanos TV3 Koru kari Lielvārdes rajonā pārstāvēs dziedātāja Olga Rajecka, un atbalstu sniegs kora meistars Artūrs Mangulis.

Olga Rajecka atradusi īstos
Komentāri[19] 01.10.2008 08:00

Atlases konkurss Lielvārdes pusē ir noslēdzies, un ir iespēja uzzināt, kas būs O.Rajeckas palīgi un cīņu biedri. Varenākā sadziedāšanās TV3 Koru kari jau drīzumā svētdienu vakaros tiešraidē TV3!

 

Aija Zitāne, 18 gadi

Atraktīva, jautra meitene, man patīk viss oriģinālais, nebijušais un netradicionālais. Esmu iejutusies gan aktrises, gan dziedātājas lomā. Esmu beigusi mūzikas skolas kokles klasi. Pašlaik mācos 12.klasē un brīvajā laikā dziedu vokālajā a capella grupā Mik 8. TV3 Koru kariem pieteicos, jo vēlos gūt jaunu pieredzi. Izmantošu visas iespējas, ko sniegs šis šovs. Mans mīļākais teiciens: "Nekas nenotiek bez iemesla".

 

Līga Zaļkalniņa, 16 gadi

Ar lepnumu varu teikt, ka esmu lielvārdiete.  Dziedāt sāku divu gadu vecumā, un turpinu to darīt joprojām. Esmu piedalījusies gan Latvijas, gan pasaules mēroga konkursos. Uzskatu sevi par mērķtiecīgu, neatlaidīgu, jautru un aktīvu cilvēku. Man ļoti patīk uzburt smaidu apkārtējos cilvēkos ar labiem darbiem, tāpēc vienmēr mēģinu to paveikt pēc iespējas labāk.

 

Katrīna Anna, 16 gadi

Esmu atraktīva un draudzīga meitene ar labu humora izjūtu. Protu improvizēt jebkurā situācijā, jo īpaši aktiermākslā. Mūzika un māksla ir manas stiprās puses, brīvajā laikā nodarbojos ar fotografēšanu. Esmu beigusi Lielvārdes mūzikas skolas kora klasi. Pašlaik dziedu vokālajā a capella grupā Mik 8. TV3 Koru kariem pieteicos, jo vēlos izzināt ekrāna otru pusi un gūt jaunu pieredzi. Labprāt filmētos kādā no humora šoviem.

 

Dace Jansone, 48 gadi

Pēc kāda konkursa vecākais dēls sacīja: ”Tu mums esi visforšākā mamma!” Šovasar Andrītis pēkšņi aizgāja mūžībā... Katru brīdi es viņu jūtu sev klāt, tāpēc man vienmēr jāpaliek foršākajai – dēliņam un visiem maniem mīļajiem. Dziedāt var arī raudot.

 

Diāna Uzoliņa, 24 gadi

Tautā runā, ka esmu apbrīnojami precīza un viegli komunicēju ar cilvēkiem, kā arī dzīves sarežģītākos jautājumus risinu ar pārliecību  un iespējami vairāk visam pielieku humora devu. Ja kaut ko ļoti vēlos, tas piepildās.

 

Zane Briška, 17 gadi

Dzimusi māksliniece, kura mīl futbolu un dziedāšanu.

 

Antra Stafecka, 17 gadi

Impulsīva un atraktīva meitene ar savu raksturu. Vienmēr esmu ieinteresēta izmēģināt ko jaunu.

 

Sintija Gēgere, 18 gadi

Esmu cilvēks, kas mīl mūziku, skatuvi un dziesmu!

 

Jānis Peisenieks, 17 gadi

Fiziķis, programmētājs, Lielvārdes Jauniešu organizācijas valdes loceklis jeb vienkārši aktīvs jaunietis. Brīvajā laikā aktīvi nodarbojos ar gulēšanu un tautiskajām dejām. Moto? I can sleep when I die! or on weekends...

 

Kristaps Paegle, 23 gadi

Dāmu mīlulis un tamlīdzīgas lietas, bet patiesībā esmu visai jauks cilvēks. Dažreiz arī aizeju uz darbu Lielvārdē un mazliet pagrozu kloķus studijā. Spēlēju grupā sitamos instrumentus, un dažkārt iedziedu bekvokālu.

 

Atis Čamanis, 17 gadi

Jau no bērnu dienām esmu sajutis sevī dziesminieku jeb dziedoni. Katra izdziedātā skaņa, ko rada manas balss saites, rodas dvēselē, un ceru, ka tā nenonāk tikai līdz kādai ausij, bet gan noglabājas dziļi sirdī!

 

Reinis Petrovičs, 16 gadi

Esmu atraktīvs, dzīvespriecīgs cilvēks, kurš mīl mūziku. Spēlēju trīs grupās basģitāru, un vienā no tām esmu bekvokālists. Patīk atpūsties ar draugiem brīvā dabā pie skaļas mūzikas.

 

Jānis Tamulis, 22 gadi

(Tautā saukts par Rūdi) Neesmu nācis šai pasaulē, lai raudātu vai padotos, bet gan lai cīnītos un priecātos par katru dzīves mirkli. Esmu 22 gadus jauns puisis (neprecējies), kam patīk dziedāt.

 

Rinalds Birkenfelds, 25 gadi

Esmu jaunietis ar savdabīgu humora izjūtu. Spītīgs, jo nepatīk, ja kaut ko uzspiež, esmu viegli pierunājams uz avantūrām. Patīk mūzika un ceļošana.

 

Raimonds Graudiņš, 26 gadi

Pēc izglītības esmu biznesa un valsts pārvaldes speciālists, un ikdienā rūpējos, lai dzelzceļam būtu sliedes, sabiedrībā valdītu miers, kā arī risinu citus stratēģiski svarīgus jautājumus. Brīvo laiku cenšos sadalīt starp sportu un mūziku, bet mājās mēģinu radīt iespaidu, ka esmu viesmīlīgs un saimniecisks namatēvs. Dziedot korī "Kamēr...", esmu piedalījies visdažādākajos koru karos, bet šobrīd dziedu seno mūziku kvintetā Modus Vivendi, kā arī esmu viens no pievelkošajiem spēkiem vīru vokālajā grupā "Magnēts", kas papildus klasiskajām vērtībām atskaņo arī vieglo mūziku un džezu.

 

Varenākā sadziedāšanās TV3 Koru kari  jau no 5.oktobra ik svētdienu 20:20 TV3 tiešraidēs!

Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
Paula 02.10.2008 18:44
Brīnumaini, visur tikai ideāli cilvēki!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss