Lietuvas pārstāve ieguvusi trešo vietu bērnu Eirovīzijas konkursā

Lietuvas pārstāve Egle Jurgaitīte bērnu Eirovīzijas konkursā Kiprā aizvadītajā sestdienā izcīnījusi trešo vietu, vēsta laikraksts "Lietuvos Rytas".

Lietuvas pārstāve ieguvusi trešo vietu bērnu Eirovīzijas konkursā
Komentāri[9] 24.11.2008 18:12

Viļņas Dvarčoņu sākumskolas ceturtās klases skolnieces rotaļīgo uzstāšanos bija ievērojuši daudzi - punkti viņai tika piešķirti gandrīz visu valstu balsojumos. Egli, kas kopsummā ieguva 103 punktus, apsteidza tikai aizrautīgā gruzīnu grupa "Bzikebi" ar 154 punktiem un ukrainiete Viktorija Petrika ar 135 punktiem.

Pati Egle savus panākumus komentējusi īsi: "Urrā, beidzot varēsim izpeldēties baseinā!" Līdz šim tas konkursa dalībniekiem netika ļauts, raizējoties, ka viņi varētu saaukstēties.

Šobrīd tas ir augstākais Lietuvas sasniegums Eirovīzijas konkursos.

2006.gadā sešu pazīstamu Lietuvas mūziķu grupa "LT United", kas tika izveidota īpaši Eirovīzijas dziesmu konkursam, Atēnās ieguva sesto vietu ar savu ironisko un provokatīvo dziesmu "We are the Winners", bet šogad Eirovīzijas deju konkursā ceturto vietu izcīnīja Lietuvas pāris Karina Krisko un Sauļus Skambins.

Kā atzinis komponists Raigards Tautkus, kas aranžējis Egles izpildīto dziesmu "Laimīga diena" un pavadījis viņu uz Kipru, šo uzstāšanos var vērtēt kā tiešām veiksmīgu.

Par Egli ieinteresējušies koncertu rīkotāji, savukārt viņas atbalstītāju komandai ar Lietuvas karogiem bija izdevies iekārtoties tribīnēs, kas balsošanas laikā bieži nonākušas kadrā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
writer 21.12.2008 21:46
jauki! bet kapec gan latvija jau sen nav piedaliijusies

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss