Ļaudis šokā, ka Ralfs Eilands naudiņu nedos savam labdarības mērķim

Daudz neapmierināto TV skatītāju un telefonbalsotāju vidū.

Ļaudis šokā, ka Ralfs Eilands naudiņu nedos savam labdarības mērķim
Komentāri[140] 05.05.2014 20:12
Šova Izklausies redzēts uzvarētāja prēmija ir 5000 eiro. Tiesa, sadalot uz astoņi tur nekas prātīgs nesanāk...

Dziedātāja Ralfa Eilanda paziņojums par to, ka viņa vinnētie pieci tūkstoši eiro tiks kristīgi sadalīti uz visiem šova dalībnieku izvēlētajiem mērķiem, lai katram tiek kāds mazumiņš ziedojuma, satraukuši daudzus TV skatītājus.

Portāls Vipi.lv saņēmis vairākas satrauktas lasītāju vēstules par šo tēmu; arī komentāru sadaļā ir sūdzības. Ļaudis norāda, ka pati doma jeb ideja ir labas sirds vērta, tikai pirms emocionāliem paziņojumiem jāpaņem rokās kalkulators...

Jo tagad katram projektam sanāk vien 625 eiro, par ko īsti neko prātīgu izdarīt nevar nevienā no šiem labdarības mērķiem.

Sabiedrība sūdzas: svētdienas vakarā tērējām savu naudiņu telefonbalsojumos. Balsojām ne tikai par konkrēto izpildītāju, bet arī par viņa labdarības mērķiem. Tagad esam pievilti.

Lūk, tikai vienas lasītājas viedoklis:

"Šo izlasīt vajag pašam Ralfam......
100% pienākusies uzvara, bet Ralfa izdarība atgādina mūsu deputātus - sola vienu, dara citu. Ralf !!!! mēs balsojām, lai Tu uzvarētu un projektam naudas pietiktu, lai to realizētu. Tagad nebūs nevienam, jo uz visiem sadalot nekas nesanāks, vai ari Tu nezini reālās izmaksas."

Aicinām dalīties ar viedokļiem komentāru sadaļā.

LASIET ARĪ:


Šovā Izklausies redzēts uzvar apburošais Ralfs Eilands!!!

Uzziņai no TV3 projekta Izklausies redzēts:

Dalībnieki iegūto naudu nepaturēs sev, bet veltīs kādam labdarības mērķim. Ja R.Eilands uzvarēs, tad naudu viņš ziedos Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas dārziņa ierīkošanai, O.Rajecka atbalstīs biedrību Dižvanagi, R.Lepers novirzīs naudu novirzīs četriem mērķiem – Talsu novada fondam jauno talantu attīstībai, Talsu novada krīžu centram, daļu ziedos ar vēzi slimai 2 gadus un 8 mēnešus vecai meitenītei izmeklējumiem Minsteres klīnikā, kā arī operācijas un ķīmijas terapijas kursam Minsteres klīnikā 11 gadus vecam puikam. S.Tīna savas uzvaras gadījumā naudu ziedos projektam Dziedot dzimu, dziedot augu. A.Rakovska vēlas atbalstīt nometni bērniem ar īpašām vajadzībām Satikšanās mūzikā. Ja uzvarēs R.Meloni, tad ziedos naudas balvu projektam Atbalsts mazajām sirsniņām Latgalē. D.Skutelis uzvaras gadījumā vēlas ziedot naudu Preiļu novada jauniešiem viņu talantu tālākai attīstībai – saistībā ar mākslu un mūziku. L.Greifāne ar iegūtajiem līdzekļiem atbalstīs organizāciju Ronald McDonald House Charities Latvija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [140] ››
vatgfs 14.05.2014 23:57
ienācu tikai pateikt fascinējošā vizmojošā pārākā Lingita droši mirdz spožāk par šiem dalībniekiem nezinu lietas tomēr kursā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss