TV3 šovā Izklausies redzēts pārliecinoša līdere Agnese Rakovska

Vakar, 6.aprīlī TV3 šovā Izklausies redzēts jau trešo reizi uzvaras laurus plūca Agnese Rakovska, kura bija pārvērtusies par vīrieti un atdarināja Kid Rock.

TV3 šovā Izklausies redzēts pārliecinoša līdere Agnese Rakovska
Komentāri[11] 07.04.2014 11:19

Vakar, 6.aprīlī TV3 šovā Izklausies redzēts jau trešo reizi uzvaras laurus plūca Agnese Rakovska, kura bija pārvērtusies par vīrieti un atdarināja Kid Rock. Dalībnieki uzstādījuši latiņu tik augstu, ka tagad grūti pārspēt pašiem sevi. Roberto Meloni nākamreiz būs jāpārtop par seksīgo Šakiru, Ralfam Eilandam būs jākļūst par operdziedātāju Sergeju Jēgeru. Skatieties svētdienas šovu Izklausies redzēts jau 13.aprīlī 20:00 kanālā TV3!

Trešo reizi uzvar Agnese Rakovska

Vakar, 6.aprīlī, TV3 šovā Izklausies redzēts uzvarēja Agnese Rakovska jeb Kid Rock ar izpildīto dziesmu All Summer long, par ko saņēma 54 punktus. A.Rakovskai šī jau ir trešā uzvara un iegūtie 500 eiro savam labdarības projektam. Vakar žūrijai bija pievienojusies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa, kura par priekšnesumu sacīja: „Izskatās, ka Kid Rock nav visai laba humora izjūta pret sevi, bet Agnesei gan ir. Es sapratu, ka tas ir tāpēc, ka viņš tiešām jūtas kā viskrutākais džeks! Pārliecībā slēpjas tas spēks! Kā mūziķis varbūt viņš nav tas labākais, bet par sevi viņš domā, ka ir uz 200%!” Savukārt Baiba Sipeniece-Gavare par mākslinieku Kid Rock sacīja: „Es jūtos, kā atgriezusies bērnībā, kad uz žurnāla Dadzis aizmugurējā vāka bija tēvocis Sems. Sems tieši tāds izskatījās, viņš pīpēja cigāru un pa gaisu lidoja dolāru banknotes!”

2.vietā ar 48 punktiem vakar TV3 šovā Izklausies redzēts ierindojās Samanta Tīna jeb Tonija Brekstone, kura izpildīja Unbreak My Heart. Valdis Lūriņš bija sajūsmā par S.Tīnas priekšnesumu, sakot: „Tik skaistu ne vizuāli, bet iekšēji, tik atbrīvotu, domājošu un iedvesmojošu šajā šovā nebiju tevi redzējis!” Savukārt Roberto Meloni bija ietērpies triko un uz sejas bija melnbalts zīmējums gluži kā Robijam Viljamsam dziesmas Let me entertain you videoklipā. R.Meloni par R.Viljamsa atveidošanu ieguva 3.vietu un 44 punktus. Jānis Šipkēvics: „Līdz ko sākās priekšnesums, es biju pārliecināts, ka iznāks, ja ne viens pats Roberto, tad kopā ar Robiju Viljamsu. Taču šaubas par to, kurš ir kurš, izgaisa. Tas nav itāļu betmens melnā kostīmā, bet riktīga Anglijas popmūzikas eksportprece no Sjūzenas Boilas uz Robiju Viljamsu.”   

4.vietas ieguvēja Liene Greifāne atdarināja melnādaino disko karalieni Gloriju Geinoru, par kuras izpildīto dziesmu Can't take my eyes off you saņēma 32 punktus. M.Bērziņa par priekšnesumu sacīja: „Skatoties uz Lienes dibenu, sapratu, ka Kima Kardašjana un Dženifera Lopesa ir vecmodīgas. Lūk, kur ir visa sākums – Glorija Geinora! Uzteicams vibrato! Burvīgi, ka kāds var dziedāt tāpat kā Glorija Geinora. To, ko es Tev vēl ieteiktu, izbaudīt vēl vairāk atdarināšanas procesu!”

5.vietas un 31 punkta ieguvējs TV3 šovā Izklausies redzēts vakar bija dalībnieks Rihards Lepers, atveidojot Duetu Sandru un izpildot dziesmu Mazcenas mobilais. J.Šipkēvics pēc priekšnesuma atcerējās kādu gadījumu: „Pagājušā vasarā kādā vakarā pavisam nejauši iemaldījos Saulkrastu estrādē un tur bija ap 200 vecmāmiņu, kuras dejo līnijdejas. Tobrīd uz skatuves atradās tikai divi cilvēki, kuri izpildīja šo pašu melodiju!” R.Lepers ironizēja: „Visi tikai saka, ka nejauši!” M.Bērziņa atzina: „Man ir skaidrs, kāpēc Duetam Sandra pieder tautas mīlestība. Jūs esat tik brīnišķīgi, labvēlīgi un tik pozitīvi. Un tēmas Jums nav grābtas no miljonāru dzīves! Arī kustības atbilst kā īstenam latvietim – ne vairāk pa labi, ne vairāk pa kreisi!”     

Vakar TV3 šovā Ralfs Eilands, ar atveidoto grupas U2 līderi Bono un dziesmu Elevation, ierindojās 6.vietā un saņēma 30 punktus. J.Šipkēvics: „Jocīgi, ka Rīgas 3.vidusskolas absolvents, 20 gadīgs Spin FM dīdžejs atveido cilvēku, kurš satiekas ar pasaules varenajiem, kurš lemj cilvēku likteņus, ietekmē pasaules kustības, un viņš mums tagad māca dzīvot! Bono ir lielisks orators, bet viņam ir taisnība! Šis mūziķis no savas mazās nācijas Īrijas ir atvedis divas uzvaras – Šeinu Makgovanu un The Cranberries. Šovakar sajutu īstu U2 un īstu Edžs, kas ir šīs grupas motors!”

7.vietu un 28 punktus ieguva Olga Rajecka, kura vakar TV3 šovā Izklausies redzēts bija tik koša kā puķe jeb brazīliešu dziedātāja no grupas Kaoma – Loalva Braza. Deju Lambada pēc priekšnesuma nācās arī dejot žūrijai, lai varētu pēc tam spriest, cik viegli vai grūti ir to dejot. B.Sipeniece-Gavare sev raksturīgajā humorā sacīja: „Patiesībā šī deja ir demogrāfijas celšana. Un 80.gados, kad pirtīs šī deja aizsākās Latvijā, arī demogrāfija cēlās.”

Pēdējā vietā ar 17 punktiem vakar TV3 šovā palika Dainis Skutelis, kurš bija pārimiesojies Elvisa Preslija tēlā un izpildīja Blue Suede Shoes. J.Šipkēvics pēc priekšnesuma sacīja: „Tiem skeptiķiem, kuri saka, ka atdarināšana nav īsti nopietni, tad es gribu atgādināt, ko ir teicis Bibi Kings Es atceros, kā viens mazs puišelis Memfisā sēdēja un klausījās kā es spēlēju blūzu. Viņš dievināja blūzu un vēl vairāk viņš pats mācījās un atdarināja. Šo puišeli sauca Elviss Preslijs. Šodien šis blūza kārais puišelis ir visvairāk atdarinātākais mākslinieks pasaulē. Un es jau nerunāju par tiem, kuri pulcējas Lasvegasā vai Hanalulū, kuri ir līdz niansēm noslīpējuši kustības, bet par mūsu pašu dalībnieku, kurš vienā reizē ir Ilmārs Dzenis, bet kādā citā Elvis Preslijs. Tas ir apsveicami!”    

Roberto Meloni pārtaps par seksīgo Šakiru

13.aprīlī šovā Izklausies redzēts R.Leperu varēs ieraudzīt kā Andrejs Mironovs, D.Skutelis pārtaps par Lučiāno Pavaroti, R.Meloni atdarinās Šakiru, A.Rakovska iejutīsies Elanisas Morisetes tēlā, O.Rajecka atdarinās O-zone, S.Tīna atveidos Lady Gaga, R.Eilands būs Sergejs Jēgers un L.Greifāne atveidos Laimi Vaikuli. 

Izbaudiet šovu Izklausies redzēts jau 13.aprīlī 20:00 un ik svētdienu kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
oppppppp 09.04.2014 14:45
oooooooooooooo jaaaaa -Roberto bus Shakira un Eilands - Jegers :D :D :D tas tik bus kks

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss