Izklausies redzēts pirmo reizi uzvar Olga Rajecka

Pirmajās Lieldienās, 20.aprīlī pirmo reizi TV3 šovā Izklausies redzēts astotajā raidījumā uzvaras laurus plūca Olga Rajecka ar atveidotās dziedātājas Ruslanas priekšnesumu, par kuru saņēma lielas ovācijas no žūrijas un skatītājiem.

Izklausies redzēts pirmo reizi uzvar Olga Rajecka
Komentāri[52] 22.04.2014 17:11

Pirmajās Lieldienās, 20.aprīlī pirmo reizi TV3 šovā Izklausies redzēts astotajā raidījumā uzvaras laurus plūca Olga Rajecka ar atveidotās dziedātājas Ruslanas priekšnesumu, par kuru saņēma lielas ovācijas no žūrijas un skatītājiem. Jau nākamajā nedēļā Izklausies redzēts gaidāms pusfināls, kurā būs ieraugāmi tādi tēli kā Džons Lenons, Dženisa Džoplina, Adele, Misters Trololo un citi! Izklaidējieties kopā ar Izklausies redzēts jau 27.aprīlī 20:00 TV3!

Pirmo reizi uzvar Olga Rajecka

Aizvakar 1.vietas ieguvēja Olga Rajecka jeb Ruslana izpildīja dziesmu Wild dance, par kuras izpildījumu saņēma 60 punktus. O.Rajecka kā raidījuma uzvarētāja saņēma arī 500 eiro savam izvēlētajam labdarības mērķim. Šajā reizē žūrijai bija pievienojies arī Normunds Jakušonoks, kurš par O.Rajecku sacīja: „Tu vienmēr esi bijusi traka, tāda tu esi tagad un tāda paliksi, bet trakiem pieder pasaule!” B.Sipeniece-Gavare: „Es vēlos uzslavēt Olgu par to, ka viņa jau otro reizi šajāpēc kārtas atbalsta Ukrainu. Tu izturēji godam šo priekšnesumu kopā ar jauniešiem, kuri sita ritmu un, iespējams, viņi bija noguruši pēc dejas, bet skaidrs ir viens – viņi noteikti nevarēja tās laikā padziedāt. Tāpēc jāņem vērā, ka Olga vēl arī dziedāja!”

Prince savaldzina žūriju

2.vietas ieguvējs Ralfs Eilands atveidoja dziedātāju Prince un dziesmu Kiss, par kuru saņēmu 45 punktus. B.Sipeniece – Gavare sacīja: „Ralf, atkal tu esi formā, mums atkal būs grūti un atkal dalībnieku vidū būs intrigas. Ralf, uz priekšu! Man šķiet, ka Rīgas 3.vidusskolas dārziņš būs!” V.Lūriņš piebilda: „Var tikai apbrīnot tavas darba spējas un mēs varam tikai pārliecināties par to, cik brīnišķīga valodas iespējamība uz skatuves ir ķermenim! Paldies!”


Bjorka spridzina

Aizvakar Samanta Tīna bija pārvērtusies par Bjorku un izpildīja dziesmu It’s Oh So Quiet, ar kuras priekšnesumu nokļuva 3.vietā un saņēma 43 punktus. J.Šipkēvics sacīja: „Man vienmēr ir patikusi islandiešu mūzika – gan Sigur ros, gan Bjorka ir asociējusies ar salūtu, absolūtu sprādzienu, tā ir neaprēķināma un bērnišķīga. Klausoties šo mūziku, sajūta ir tā it kā mazs bērns rotaļātos ar atoma bumbu. Tāda pati ir arī Bjorka – neaprēķināma, spridzīga un absolūti neaprakstāma šajā pasaulē!” N.Jakušonoks uzslavēja: „Es neesmu bijusi Īslandē, bet tagad ir sajūta, ka esmu bijis. Kas attiecas uz priekšnesuma izpildījumu, tad varu teikt, ka tas bija tīri, niansēti un perfekti!”

Aizvakar Agnese Rakovska bija pārtapusi par Džesiju Džei un izpildīja Price Tag, par ko ieguva 4.vietu un 33 punktus. J.Šipkēvics teica: „Neko priecīgāku, neko gaišāku un krāsaināku man šķiet no Agneses sagaidīt nav iespējams. Es vienkārši staroju! Mūsdienu popmūzikā jau tiek uzskatīts, ka ir tīņu un jauniešu kabatas naudas izagšana, varbūt tāpēc dziesma ir par naudu, bet patiesībā tā ir par pasaules iegriešanu, neraugoties uz cenu zīmēm, jo kā mēs zinām, tad dārgākās lietas ir draudzība, mīlestība un simpātijas pret Agnesi mums visiem ir par velti!” B.Sipeniece-Gavare atzina: „Es līdz šīm šo mākslinieci nezināju un, pateicoties Agnesei, es viņu iemīlēju!”


D.Skutelim izdodas pārsteigt

5.vietā iekļuva un 31 punktu saņēma Dainis Skutelis, kurš iejutās Enijas Lenoksas tēlā un izpildīja dziesmu No more I Love you’s. B.Sipeniece-Gavare sacīja: „Patiesībā tu šoreiz izsiti jaunus apvāršņus, parādot to, ko tu vari. Tas bija pārsteidzoši, es šo mākslinieci ļoti cienu, man patīk gan balss, gan dziesma, bet jo īpaši man patīk tas, kā viņa to visu kopumā pasniedz. Man patīk, ka tu to visu nenometi nost, bet atstāji to burvību. Tas bija šovs!”

6.vietā ierindojās un 28 punktus ieguva Liene Greifāne, kura bija pāriemiesojusies godalgotās Vitnijas Hjūstones tēlā un dāvāja dziesmu I have nothing. J.Šipkēvics dalījās pārdomās: „Šī dziesma ir viena no visbiežāk izpildītajām dziesmām American Idol tipa konkursos visā pasaulē, jo vieni šo dziesmu uzskata par pārāk pompozu un uzspēlētu, bet kādi citi, ka tā ir izcila un kritikai nepieskarama. Es palikšu pie otrā punkta, es biju aizgrābts no šīs dziesmas, domājot par mākslinieces likteni. Mani tas tiešām aizskāra.”


Borats – vakara odziņa

Aizvakar jo īpaši skatītājus izklaidēja Rihards Lepers jeb Borats ar viņam raksturīgajām manierēm un jokiem. Kā, piemēram, Borats devās pie žūrijas un nekautrējās katru nobučot uz abiem vaigiem! Ar dziesmas You be my wife priekšnesumu R.Lepers nokļuva 7.vietā un saņēma 27 punktus. B.Sipeniece-Gavare teica: „Ja man jāvērtē visi šī vakara priekšnesumi, tad šis bija īpaši izklaidējošs. Es šo priekšnesumu varētu uztvert tā it kā šis bija klauns!”

Roberto Meloni bija pārtapis par Gvido Lingu un izpildīja dziesmu Nāc dejot, ar kuras priekšnesumu iekļuva 8.vietā un saņēma 17 punktus. N.Jakušonoks par priekšnesumu teica: „Tā bija itāļu Lingas versija!” V.Lūriņš atzina: „Zini, kas par lietu. Es baigi dziļi tavai daiļraidei neesmu sekojis līdzi, bet man šinīs pārvērtībās pārsteidz tas, ka tu vispār vari dziedāt roku, kas priekš manis bija liels atklājums! Tas, ka tu nebiji 100% Linga, bet nepārspīlēsim. Lingai, manuprāt, dvēsele ir tikpat trausla cik Roberto!”

Kas sagaida pusfinālā?

TV3 šova Izklausies redzēts pusfinālā notiks trakas izklaides un lielas pārvērtības. D.Skutelis pārtaps par Džonu Lenonu, R.Meloni atdarinās duetu Al Bano un Romina Pauere, A.Rakovska iejutīsies grupas 4 Non Blondes solistes Lindas Perijas tēlā, O.Rajecka atdarinās Ekslu Rouzu no grupas Guns N' Roses, S.Tīna atveidos Lorīnu, R.Eilands būs Dženisa Džoplina, L.Greifāne atveidos Adeli un R.Leperu varēs ieraudzīt kā Eduardu Hiļu jeb interneta hītu Misteru Trololo.
Izklaidējieties kopā ar Izklausies redzēts jau 27.aprīlī 20:00 TV3!
Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [52] ››
puktms 29.09.2014 00:52
zināms fakts pārāka dziedātāja skaistā skatuves grācija marķīze Lingita velkot jūtams olgas rajeckas koncerti tiek atcelti tukši ignorē namos.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss