Šovā Izklausies redzēts uzvar apburošais Ralfs Eilands!!!

Sveicam!

Šovā Izklausies redzēts uzvar apburošais Ralfs Eilands!!!
Komentāri[55] 04.05.2014 23:25
1. vieta - Ralfs Eilands

2. vieta - Rihards Lepers

3. vieta - Samanta Tīna
.
Finālā pavisam negaidīti Agnese Rakovska ierindojās pēdējā, ceturtajā vietā.


"Tu norunāji kā kultūras ministrs!" - par Ralfa Eilanda uzvarētāja runu sacīja šova Izklausies redzēts vadītājs Lauris Reiniks.

Ralfs savā uzvarētāja uzrunā bija īpaši emocionāls. Par pašu jūtīgāko mirkli izrādījās dziedātāja paziņojums par to, ka viņa vinnētie pieci tūkstoši eiro tiks kristīgi sadalīti uz visiem šova dalībnieku izvēlētajiem mērķiem, lai katram tiek kāds mazumiņš ziedojuma.


4.maijā, kad visā Latvijā tika atzīmēti Brīvības svētki, TV3 šovā Izklausies redzēts notika lielais fināls, kurā par galveno balvu – 5000 eiro no BIGBANK labdarības mērķu īstenošanai – sacentās četri dalībnieki.

Tie bija četri Izklausies redzēts dalībnieki, kuri visa šova garumā tika ieguvuši lielāko punktu summu - R.Eilands, A.Rakovska, S.Tīna un R.Lepers, kuri sacentās par labākajām atdarināšanas spējām. Savukārt pārējie četri dalībnieki – R.Meloni, O.Rajecka, D.Skutelis un L.Greifāne bija šova viesi, turklāt nevis vienkārši viesi, bet gan dueti. Vienīgie vērtētāji lielajā finālā bija televīzijas skatītāji.

Ralfs šovakar sociālajos tīklos jau koncerta laikā ievietoja selfijuRalfs Eilands atveido dziedātāju Prince un izpilda dziesmu "Kiss"

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
fagtds 30.05.2014 23:57
informācijas trūkst par šo pasākumu ekselence ovācijas Lingita tomēr krietnas reizes vinnējusi gludi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss