Platpers pilnībā apgāž RAJECKAS teikto par Lingitu

Divpadsmit jaunieši visu nedēļu ir nervozējuši un strādājuši, lai pārsteigtu šova „OKartes skatuve” žūriju, skatītājus un Maestro Raimondu Paulu. Virsdiriģents Arvīds Platpers koncertā ļoti slavēja Lingitu.

Platpers pilnībā apgāž RAJECKAS teikto par Lingitu
Komentāri[101] 24.02.2012 22:41

Šodien tika izpildītas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Žūrijas krēslos redzējām Guntaru Raču, Arvīdu Platperu un Andreju Ēķi. Pa telefonu savu vērtējumu sniedza Laima Vaikule. „Galvenais nav uzvarēt, bet piedalīties,” sacīja Laima.

 

Kā pirmais uz skatuves kāpa dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis. „Jūsu acu priekšā piepildās mans sapnis,” pirms uzstāšanās sacīja Jānis. „Šis patiesības mirklis man patika,” sacīja Račs. „Tēlo priekšnieku.... Emocionāls dziedājums, bet varēja piedomāt pie teksta izrunas,” piebilda Platpers. „Te nav ne smakas no liekulības. Sejās ir īstenības moments,” sacīja Račs.

Vērtējums – 8,10,9

 

Otrais uz skatuves kāpa lielais meiteņu mīlulis Kristaps Pujāts. „Es ceru, ka Raimonds Pauls mani pēc šī koncerta pamanīs, jo esmu Kristaps Pujāts,” smejoties sacīja Pudža. „Dziesma grūta, priecē aktivitāte uz skatuves. Intonatīvā tīrība nebija,” sacīja Platpers. „Centieni bija, bet realizācija piekliboja. Dziedāšama, izruna, dikcija piekliboja,” sacīja Račs. Pēc priekšnesuma Pujāts atvainojās Sabīnei par vakardienas izlēcienu. Tā vien šķiet, ka arī šis bija labi izplānots reklāmas triks.

Vērtējums – 7,10,8.

 

Trešā uzstājās Sandija Vīgante. „Es zinu, ka šo dienu nekad neaizmirsīšu,” pirms dziesmas sacīja gaišmate. „Dinamiski pareizi veidota dziesma. Tu ar šo dziesmu tika galā,” sacīja Arvīds. „Malacis! Esi progresējusi,” tā Račs. „Lielisks dziedājums, gribējās šoviņu,” sacīja Ēķis.

Vērtējums – 8,10,9

 

Pēc tam dziedāja Kašers. „Raimonds Pauls man šķiet kaut kas augsts, leģenda,” sacīja Kaspars. „Uzvedums iedeva jaunas krāsas šai dziesmai,” sacīja Račs. „Trakajiem pieder pasaule, perfekti,” piebilda Ēķis. „Grūti bija tikt galā ar tekstu,” sacīja Platpers.

Vērtējums 7,10,8.

 

Pirmatskaņojums tika uzticēts Lingitai. „Apsveicu! Man patika. Bija nelīdzeni,” sacīja Guntars. „Daba tev devusi brīnišķīgu balsi. Tev Maestro dziesmas piestāv. Stils un maniere ļoti patīk,” sacīja Platpers.

Vērtējums – 7, 10, 9.

 

Oskars Deigelis dziedāja sestais, arī viņam bija pirmatskaņojums. „Ar dziesmas piedziedājumu gandrīz tiki galā, sākumu – izsvītrojam,” sacīja Račs. „Vokālais tonis ir jāuzlabo. Balss piemērota cita rakstura dziesmām. Patika kontakts ar publiku,” piebilda Arvīds. „Esmu domīgs,” pēc priekšnesuma sacīja Andrejs Ēķis.

Vērtējums – 7,7,8.

 

Septītā uz skatuves kāpa Marta Ritova. „Man patika vieta, kur pieslēdzās bekvokālistes,” sacīja Račs. „Patika dziesmas izpildījums. Nedaudz traucēja uz galda esošā torte,” piebilda Arvīds. „Man tas bija brīnums. Cilvēks domājis, kā patikt cilvēkiem,” piebilda Ēķis.

Vērtējums – 9,10,10

 

Toms Bokums dziedāja astotais. „Priecājos par iespēju dziedāt uz vienas skatuves ar Maestro,” sacīja jaunais censonis. „Visādā ziņā viņš radīja to, kas ir vajadzīgs,” sacīja Maestro. „Man šķiet, ka tev traucēja ģitāra. Būtu emocionālāk,” piebilda Arvīds. „Čalis tu esi foršs čalis,” piebilda Ēķis.

Vērtējums – 8,10,9

 

Laura Raila uzstājās kā nākamā. Viņa izpildīja Laimas Vaikules dziesmu. „Viņš ir savējais,” par Raimondu Paulu sacīja Laura. „Patīkams balss materiāls. Patika dziesmas noslēguma daļa. Ar mikrofonu jābūt uzmanīgākai,” sacīja Arvīds.

Vērtējums – 8,10,9

 

Antra Stafecka šovakar izpildīja pirmatskaņojumu. „Manos gados.... Man patīk jaunas smukas meitenes. Un ja vēl māk dziedāt,” sacīja Pauls. „ Bravo!” tā Račs. „Aizmirsti, ka esi žūrijā,” piebilda Ēķis. „Augstvērtīgs priekšnesums,” piebilda Arvīds.

Vērtējums – 10,10,10

 

Mārtiņš Ruskis dziedāja pirmspēdējais. „Viņam ir iekšā, nāk arī ārā,” tā Račs. „Ir lietas, kuras nevar iemācīties, viņam viņas vienkārši ir,” sacīja Arvīds.

Vērtējums – 9,10,10

 

Kā pēdējā dziedāja Sabīne Berezina. „Esmu gatava uzlikt ķirsīti uz tā putukrējuma,” sacīja Sabīne. „Balsī ir spiediens,” sacīja Arvīds. „Aizmirsi tekstu ...” tā Račs. „Jūtams šarms,” tā Ēķis.

Vērtējums – 10,10,10

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [101] ››
problēma 28.02.2012 14:52
Nesaprotu,kur problēma,ja Rajeckā,tad lai sievietīte vēl paārdās ,kamēr vēl var!Vispār laiks saprast,ka tur kur parādās Rajecka ir plika māžošanās!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss