Pujāts savu 19.dzimšanas dienu svinēs kopā ar Sabīni

Rīt, 7.janvārī, šova "O!Kartes Skatuve" finālists Kristaps Pujāts savu 19.dzimšanas dienu sagaidīs kokteiļbārā "Red Sun Buffet" kopā ar Sabīni Berezinu, informē mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

Pujāts savu 19.dzimšanas dienu svinēs kopā ar Sabīni
Komentāri[21] 06.01.2012 10:48

Abiem jauniešiem šova laikā izveidojās gana ciešas attiecības, kas šobrīd piedzīvo pārbaudījumu – atšķirtību.

Taču kā redzams, attālums vismaz pagaidām nav šķērslis. Jau šajā sestdienā Sabīne ieradīsies Liepājā, lai ar uzstāšanos sveiktu savu mīļoto dzimšanas dienā. Grupas „4 Vēji” dalībnieku Kristapu Pujātu sveikt ieradīsies arī citi „O!kartieši” – Didzis Bordo, Madry u.c.

Kristaps Pujāts ir liepājnieks jau no bērnības un lielu daļu laika pavadījis uz skatuves – viņa tēvs kopš 1991.gada ir Liepājas teātra aktieris. Arī kā mūziķis Kristaps bufetes apmeklētājiem jau ir pazīstams. Aizvadītajā gadā Pujāts ar grupu piedalījās kokteiļbāra "Red Sun Buffet" organizētajā jauno izpildītāju un grupu konkursā "Open Stage". Diemžēl jau konkursa pirmajā kārtā nācās piekāpties grupai "Deep Silance".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
... 07.01.2012 13:59
ei tu nost,kur var būt tik debīli :D iemnācieties no sākuma paši nodziedāt kautcik to himnu taisni un tad tur kautko rakstat ka kauns un bla bla bla.un kāds sakars ar to ka viņš grib tikai pazīmēties? viņu aicina,un tur neko nevar mainīt!! stulbie cilvēki,tak sākat vienreiz domāt un iemācīties kautko tādu ko citi,lai varētu viņus kritizēt!!!!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss