Sabīne kritizē žūriju; Šovā paliek raudulīgā un konkurentu nenovērtētā Lingita

"Neviens nezina, kā es jūtos iekšēji," šodien šova "OKartes skatuve" izbalsošanā caur asarām teica Lingita. Skatītāji lēma, ka šovs jāpamet Raitim.

Sabīne kritizē žūriju; Šovā paliek raudulīgā un konkurentu nenovērtētā Lingita
Komentāri[131] 04.02.2012 22:17

Šova "OKartes skatuve" šodien piedzīvoja kārtējo izbalsošanu. Skatītāji lēma, ka nepatīkamā procedūra jāpiedzīvo Raitim Beķerim un spulgacītei Anetei Volmanei.

Tikmēr šova dalībnieki norūpējušies par Lingitas Linas Bopulu veselības problēmām. Vairums lēma, ka Lingitai atkal jāsēžas uz izbalsošanas soliņa.

Protams, ka Lingitas emocionālu stāvokli var saprast kaut vai tāpēc, ka visi šova dalībnieki, izņemot Jani Buķeli, uzskatīja, ka viņai ir vājākās vokāla spējas.

Vai tiešām konkurenti no malas neredzēja, ka tieši Lingitai bija lielākais progress?

Te gan jāpiebilst, ka Lingita vienu brīdi pat padevās, aicinot nebalsot par viņu. Vēlāk, kad emocijas bija rimušās, skolniece pārdomāja. "Esmu cīnītāja. Cīnīšos, kamēr kritīšu," teica Lingita, kuru piektdien žūrija novērtēja krietni labāk nekā Sabīni.

Tikmēr Sabīne Berezina kritizēja žūrijas darbu. Viņa uzskata, ka Andris Bulis bija neobjektīvs, liekot visiem desmitniekus. Jāteic, ka Sabīnei var tikai piekrist. Kāda jēga no žūrijas locekļiem, kuri nespēj objektīvi vērtēt šova dalībnieku darbu.

Jāpriecājās par Ievu Kerēvicu, kura vērtē gana objektīvi.

PAR MATA TIESU! Lingita piedzīvo emocionālu vētru, bet paliek šovā

"Man ir jāuzuadzina biezāka āda," piebilda Lingita. Sandija Vīgante jeb "VĀRNA" kļuva par jauno šova dalībniece. Pēc profesijas stiliste. "Konkurence liek augt! Ja apkārt ir stipras personības, tad cilvēkam  jāpierāda, ka esi pārāks," sacīja Sandija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [131] ››
!!!!!!! 12.02.2012 14:35
Ziniet , variet mani nomētāt ar jēlām olām, iepuvušiem tomātiem , izlamāt no panskām u.t.t. Bet nevienu-NEVIENU te talantīgu nesaskatu. Man arī nav talantu tādēļ i nelienu uz skatuves dēļiem. Riebīgi skatīties, kur nu vēl klausīties.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss