Sabīnes Berezinas mamma priecājas par meitas panākumiem

Par šova «OKartes skatuve» uzvarētājiem kļuvusi grupa «Jātnieki», kas finālā apspēlēja «4 vējus». No «jātniekiem» pirms šova pazīstamākā bija Sabīne Berezina, kurai šovā līdzi juta viņas mamma – vokālā pedagoģe Nijole Berezina.

Sabīnes Berezinas mamma priecājas par meitas panākumiem
Komentāri[6] 27.12.2011 09:41

Viņa kopā ar meitu priecājās par uzvaru klubā «Club Kino», kā arī sarunā ar »VZ« padalījās savos iespaidos, kādi radušies, vērojot šovu.

Kā tramplīns uz «Jauno vilni»

Pirms piedalīšanās šovā Sabīne Berezina vairāk izpildīja r’n’b mūziku un vokālās prasmes apguva pie mammas Nijoles Berezinas, kas vada vokālo studiju «Aprīļa pilieni». Taču šovā kopā ar «jātniekiem» Sabīne sāka dziedāt kantri un šlāgeri. «Man personīgi patīk dažāda stila mūzika. Galvenais, lai tā būtu kvalitatīva. Man nepatīk pavirša un neprofesionāla pieeja mūzikai,» tā Nijole Berezina. Starp citu, viņa piekritusi meitas dalībai šajā projektā reklāmas nolūkos. «Nenoliedzami televīzijai ir ļoti liels spēks, tā ir reklāma jebkuram māksliniekam. Šovs garantē zināmu devu atpazīstamības. Savā ziņā piedalīšanās šajā šovā ir starta platforma citiem konkursiem, piemērām, vasarā gaidāmajam «Jaunajam vilnim»,» norāda Berezina.

«Jātnieki» turpinās eksistēt

«Jātnieku» uzvara šovā bija visai negaidīta, jo līdz šim grupa nevienu reizi nebija ieguvusi balsojumā pirmo vietu, lai arī bija izpelnījusies skatītāju simpātijas un visai bieži tika aicināta uzstāties ārpus šova telpām. Decembrī un janvārī grupai būs saspringts koncertu grafiks – «Jātnieki» dosies gan šova koncerttūrē, gan individuālos koncertos. «Protams, grupai ir perspektīva mūzikas laiciņā, tomēr ļoti daudz kas būs atkarīgs no pašiem, cik daudz un nopietni viņi būs gatavi strādāt. Viņiem ir visas iespējas izdot albumu un turpināt darboties šajā žanrā. Arī šlāgeris var būt ļoti laba mūzika, ja darbam pieiet ļoti nopietni un rada tiešām kvalitatīvus un klausāmus gabalus,» uzskata Berezina.

Talantīgo ir daudz

Kā vokālā pedagoģe Berezina norāda, ka Latvijā mūzikas izglītībai ir ļoti daudzi trūkumi un valstī neviens nedomā par mūziku profesionālā līmenī. «Cik tad mums ir to skolu ar mūzikas novirzienu? Un cik kvalitatīvi tiek mācīti jaunieši tieši populārajā mūzikā? Tas, kas ir Latvijā, ir diezgan skumji. Nesen ar saviem audzēkņiem biju uz konkursu Igaunijā – cik augstā līmenī viņiem tur viss noorganizēts! Mums lielākoties jāpriecājas, ka vispār kaut kas notiek, par līmeni nemaz nerunājot,» tā Berezina. Viņa uzskata, ka Latvijā ir ļoti daudz talantīgu jauniešu, kuri sevi vēl nav parādījuši. «Piemēram, Emīls (Balcers) arī ir mans skolnieks – viņš bija īstajā laikā un īstajā vietā. Puisis ir ļoti talantīgs, bet viņam vēl daudz jāmācās. Man šobrīd ir vēl četri tādi kā Emīls, un vienā brīdi visi šie talantīgie jaunieši var radīt īstu apvērsumu Latvijas mūzikas lauciņā,» sola Berezina.

MAMMAS MEITA

Būdama vokāla pedagoģe, Nijole Berezina nespētu iedomāties, ka viņas meita Sabīne nodarbotos ar ko citu, nevis mūziku. Sabīnei ir visai bagāta konkursu pieredze, bet šī ir pirmā reize, kad meitene tiek pie galvenās balvas. «Es sēdēju, skatījos šovu un domāju – kaut nu šo reizīti, kaut nu šoreiz viņa tiktu pirmajā vietā! Un beidzot tā arī notika: grupa «Jātnieki» uzvarēja!» savu prieku neslēpj mamma.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
sarma 30.12.2011 10:59
Mamma labāk butu pasekojusi lai tā "slavenība" nekāpj koncertos uz skatuves piedzērusies,jo kā viņa ņirgājās iekš šova telpām,tā arī tagad turpina,galu galā par šo sviestu cilvēki pērk biļetes(pa velti neietu)
tad vismaz mazāko kulturu šai švabrai varēja iemācīt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss