Sabīne Berezina Latvijas nevīžīgākā dziedātāja? (FOTO)

Šova "OKartes skatuve" dalībniece Sabīne Berezina (21) pārsteidz, mulsina un valdzina skatītājus ar savu brīvo izturēšanos un vienkāršo izskatu. Viņa nepucējas kameru un mīļotā puiša dēļ, jo šovu uzskata par savām mājām.

Sabīne Berezina Latvijas nevīžīgākā dziedātāja? (FOTO)
Komentāri[40] Bilžu galerija[2] 30.11.2011 08:00

Sporta tērps, nekārtīga cope un ne grama kosmētikas - tā meitene jūtas visērtāk.

Šova dzīvoklī Sabīne visbiežāk redzama apģērbā, ko citas meitenes izmanto vien sporta nodarbībām. Ērtas treniņbikses, plati džemperi, vīrišķīgi T krekli un bokseršorti ir viņas ikdienas drēbes.

"Esmu saņēmusi pārmetumus, ka ikdienā staigāju sporta tērpā un uzvedos nesievišķīgi. Jā, dzīvoju kameru priekšā, taču šovs ir manas mājas un savās mājās es gribu justies ērti..."

"Esmu īsta un domāju, ka cilvēkiem labāk patikšu dabiska. Ja cilvēks mani vienreiz ir redzējis bez grima, otrreiz vairs nebrīnīsies par neuzkrāsotām lūpām," saka Sabīne.

Kamēr šova kolēģes arī ikdienā nopūlas ar matu taisnošanu un ieveidošanu, Sabīne no savējiem uz ātru roku uzbur nekārtīgu sīpoliņu.

"Man šausmīgi patīk ākstīties. Tāpēc sākumā spēlējām mīlas trijstūri ar Valteru un Pujātu. Toreiz nedomāju, ka kaut kas nopietns varētu no šīs spēles izvērsties - kur nu vēl buča kameru priekšā! Taču, kad joks pārauga jūtās, es nevairījos no kamerām."

"Esmu savs čoms - un tā mani arī uztver," saka dziedātāja. Šova kolēģi un fani jau pieraduši, ka meitene ikdienā izteicienus neizvēlas. Atšķirībā no citām šova meitenēm Sabīne nekad neatsakās iedzert puišu kompānijā. Visbiežāk jautras pasēdēšanas notiek grupas biedra Rikardo un Pujāta, viņas puiša, kompānijā.

Jau šova sākumā Sabīnei skatītāji bieži pārmeta - viņa visu laiku ēdot. "Daži kilogrami gan ir nākuši klāt, jo man ļoti garšo saldumi. Taču es neuztraucos."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [40] ››
zane 01.12.2011 08:58
Pujātelis jau ilgi to necietīs,vakar jau tiešraidē tā nevīža rija koču vienu pēc otras,un šis jau airā'dīja-nerunā ar pilnu muti.Tiešām ļoti,ļoti nekopta un prasta meitene,izskats kā padzīvojošai sievietei.Un beidzeit taču portāli viņus saukt par zvaigznēm,tad Amandiņa kura brauks uz Eiroviju ir lielāka zvaigzne,par balsi vispār nerunāsim.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss