Evita Zālīte: Šovos nekad vairs nepiedalīšos! Tur notiek arī ļoti sliktas lietas

Šarmantā operdziedātāja Evita Zālīte atklāj, ka šovā saskārusies ar ļoti labām, bet arī ļoti sliktām lietām. Šodien lielais fināls - Evita&Doks vai Veronika&Marts Kristians?

Evita Zālīte: Šovos nekad vairs nepiedalīšos! Tur notiek arī ļoti sliktas lietas
Komentāri[28] Bilžu galerija[15] 07.11.2010 15:30

Latvijas sociāli tik jūtīgā projekta Glābējsilītes jeb Babybox patronese, šarmantā operdziedātāja Evita Zālīte saka, ka piedalīšanās šovā ir interesanta dzīves lapaspuse, taču tur notiek arī ne visai labas lietas. Parakstītais līgums to patlaban vēl neļauj stāstīt, taču vienu Evita zina skaidri - nevienā šovā viņa vairs nepiedalīsies. Ir lietas, kuras šovā esot pat ļoti nepatīkamas.

Par atklāsmēm, kuras sagādā liktenis un to, kā sadraudzēties ar nāvi, par mīlestības lielo nozīmi, to, kā atrast līdzsvaru dzīvē, tikt galā ar sadzīves mazajām likstām - Evita jau atklājusies žurnāliem Privātā dzīve un SestDiena.

Kopš sācies šovs Dziedi ar Zvaigzni, dziedātājai pievērsta, tik liela uzmanība kā nekad agrāk. Jo simpātiskās sievietes dzīvesstāsts izrādījies traģiskaista romāna vērts. Evita bija laimīgi precējusies. Pirms četriem gadiem tika nodomāts uzņemties rūpes par vienu meitenīti no Zvannieku alternatīvās ģimenes, bet bioloģiskās mātes atstātie bērni izrādījās nedalāmi... Evita rūpējas par veseliem četriem. Viņa ir stipra. Tika galā gan ar dzīves pāridarījumu, gan ar nežēlīgo slimību - vēzi. Bet vēl būtiskāk – iemantojusi gudrību, kāda vien retajam dota.

Evita Zālīte izlauzusies cauri rūgtumam personiskajā dzīvē un ļaujas dzīves notikumiem — paralēli rūpēm par četriem pieņemtajiem bērniem priecīga ņemties TV šovā, kur kopā ar dakteri Jāni Kvēpu jeb Doku, pašai par brīnumu tikusi negaidīti tālu.

Fotogalerija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
ita 08.11.2010 11:57
cilvēks, kas nav iekšēji skaists, nespētu nodziedāt tik izjusti un tik sirdi aizskaroši! Tapēc tās sliktu teicējas, par Evitu, lai dodas pašas šķīstīties, par to, ka ceļ cilvēkam neslavu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss