"Dziedi ar zvaigzni" dalībniece operdziedātāja Evita Zālīte ir slima ar vēzi

TV3 šovā "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" operdziedātāja Evita Zālīte (41) startē pārī ar Latvijas hokeja izlases dakteri Jāni Kvēpu.

"Dziedi ar zvaigzni" dalībniece operdziedātāja Evita Zālīte ir slima ar vēzi
Komentāri[36] Bilžu galerija[6] 08.09.2010 00:01

Šis gads Evitas dzīvē ir smagu pārbaudījumu laiks.

Pirms trim gadiem Evita ar vīru Edgaru Raitumu uzņēmās atbildību par četriem bērniem, bet pirms gada vasarā vīrs pateica, ka aiziet pie citas.

Operdziedātāja palika viena ar bērniem un drīz vien uzzināja, ka viņai ir vēzis. Bet Evita, kā pati saka, ir dzīvelīga.

"Man nav ambīciju uzvarēt, kaut gan nauda manā situācijā lieti noderētu, jo valsts par katru aizbildniecībā esošo bērnu maksā vien 30 latu mēnesī."

"Es zinu, ja turēšu uz kādu ļaunu prātu, vēzis var atgriezties.  Aizvainojumi un nepiedošana  - tas ir taisnākais ceļš uz slimību. Acīmredzot, lai mainītos mana dvēsele, tam visam vajadzēja notikt. Vēzis nav sods, bet gan skola.

Protams, tas viss, kas notika manā un mana vīra dzīvē, bija mulsinoši. Četrus gadus bijām kopā. Kopā pieņēmām lēmumu uzņemties atbildību par četriem bērniem. Jā, es piekrītu vīram, ka žēluma dēļ attiecības nevajag turpināt. Ja nav, tad nav!

Ir brīži, kad bērnu dēļ man ļoti sāp sirds. Bērni viņu mīl joprojām, lai gan viņš par mums vairs neliekas nezinis. Viņš bija nolēmis dzīvot citu dzīvi. Vīram ir 20 gadus jaunāka sieviete. Viņi ir divi vien, viņiem ir kopīgas intereses. Mīļā miera labad, lai vīram vieglāk, saku, ka viņš salūza kā tēvs. Jā, tas ir grūti - dalīties visu laiku mīlestībā. Sevišķi, ja tās nav ..."

"Šobrīd mana dzīve ir iekārtojusies tā, ka es jūtu - man reāli blakus vajag otru cilvēku. Negribu kļūt par monstru, kas visu var un prot."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
kursors22 08.11.2010 11:56
Evita apbūrusi daudzus ar savu šarmu un brīnišķīgo balsi. Kas attiecas uz viņas personīgo dzīvi, tad domāju, ka no malas vērotājiem tā vienmēr liksies citādāka.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss