Evita Zālīte negaidīti pametusi ārstu Jāni Kvēpu

Šajā svētdienā norisināsies muzikālā šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls, kurā tiksies trīs pāri, lai cīnītos par iekļūšanu finālā!

Evita Zālīte negaidīti pametusi ārstu Jāni Kvēpu
Komentāri[14] 28.10.2010 08:00

Studijā tiešraidē būšot ne tikai cīņas dalībnieki, bet arī pieaicināts astrologs, kurš mēģinās noteikt, kuri divi pāri tiksies finālā.

Vai astrologam izrādīsies patiesība? Kā arī, ilgi gaidīts notikums – uz skatuves ar dziesmu kāps kāds žūrijas pārstāvis, lai apliecinātu, ka ir cienīgs vērtēt šova dalībniekus! Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pusfināls solās būt aizraujošs, pārsteidzošs un vareni skanīgs! Nenokavējiet muzikālā šova pusfinālu jau šajā svētdienā, 31.oktobrī 20:30 tiešraidē TV3!

Tagad vai nekad!
Līdz šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas finālam atlikusi nedaudz vairāk kā nedēļa un visiem trim šovā atlikušajiem pāriem pienācis brīdis tagad vai nekad! Jo tieši šajā svētdienā, 31.oktobra vakarā TV3 tiešraidē noskaidrosies, kuri divi pāri tiksies šova finālā, lai cīnītos par galveno balvu. To, kuriem no dalībniekiem cīnīties finālā un iegūt Labāko titulu, tiešraidē studijā mēģinās noskaidrot arī pieaicināts astrologs. Ieskatīsimies un ieklausīsimies zvaigznēs...Šajā nedēļā divus priekšnesumus gatavo ārsts Jānis Kvēps ar Evitu Zālīti, aktrise Aija Dzērve ar Ati Auzānu un aktrise Veronika Plotņikova ar Martu Kristianu Kalniņu, kuri aizvadītajā svētdienā izturēja nopietnu pārbaudījumu, uzstājoties katram savā pilsētā. Visi pāri svētdienas vakarā skatītājus iepriecinās ar divām dziesmām, no kurām viena būs pilnīgi jauna un otra jau skanējusi. Studijā dzirdēsiet dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā, tomēr pāri neatklāj, ko tieši izpildītas. Zināms, ka J.Kvēpam ar E.Zālīti šajā nedēļā ar mēģinājumiem sokas sarežģītāk, jo E.Zālīte no otrdienas līdz pat piektdienai atrodas ārpus Latvijas. Kā šī prombūtne ietekmēs pāra sniegumu?!

Žūrija dzied!
Visus dalībniekus vērtēs ierastais žūrijas sastāvs – Kristīne Zadovska, Andris Bērziņš un Mārtiņš Freimanis, kuriem pievienosies Boriss Rezņiks. Kāds no šiem žūrijas pārstāvjiem kāps uz skatuves ar dziesmu, lai apliecinātu, ka ir cienīgs vērtēt šova dalībniekus!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
eee 29.10.2010 16:23
Tajā šovā visi viens otru apdirš un es vairs neskatos!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss