Olga Rajecka un Viktors Zemgals pamet šovu "Dziedi ar zvaigzni"

Kurš gatavs stāties Olgas Rajeckas un Viktora Zemgala vietā?

Olga Rajecka un Viktors Zemgals pamet šovu "Dziedi ar zvaigzni"
Komentāri[35] Bilžu galerija[7] 15.09.2010 15:56

Jau svētdien, 19.septembra vakarā TV3 tiešraidē skatītājus priecēs astoņi šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas pāri.

Lai studijā skanētu muzikāli pārdomāti un pārsteidzoši priekšnesumi, visas nedēļas garumā rit sūrs mēģinājumu process. Svētdienas tiešraide būs vēl saistošāka, jo zināms, ka tiešraidē nepiedalīsies Olga Rajecka un Viktors Zemgals. Abus dziedātājus aizvietos Latvijā labi zināmi un mīlēti mūziķi. Kuri spēs aizvietot mūziķus ar 30 gadu skatuves pieredzi? Atklāj to Lielā šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas laikā svētdien, 19.septembrī 20:30 tiešraidē TV3!

Kurš nostāsies Olgas un Viktora vietā?

TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas ceturtās tiešraides laikā grupa Eolika dosies koncertā ārpus Latvijas, tādēļ Viktoru Zemgalu un Olgu Rajecku šovā nāksies aizvietot diviem citiem Latvijā labi zināmiem un mīlētiem mūziķiem. Šis fakts uztrauc ne tik daudz abu dziedātāju partnerus Lindu Neimani Zobenu un Vari Vētru, cik pašu O.Rajecku. Viņa atzīst, ka nebūtu patīkami, ja viņu izbalsotu brīdī, kad pati nemaz nav klāt. Neskatoties uz savu prombūtni šova laikā šajā svētdienā, gan V.Zemgals, gan O.Rajecka bija klāt mēģinājumā šajā otrdienā, lai palīdzētu saviem partneriem sagatavot priekšnesumu tiešraidei. Bet jautājums paliek atklāts - kuri mūziķi aizvietos abus pieredzējušos un tik pārliecinātos dziedātājus?! Kurš spēs aizvietot mūziķus ar 30 gadu skatuves pieredzi?

Sarežģījumi skar visus

Bet ar dažādiem sarežģījumiem saskaras ne tikai O.Rajecka un V.Zemgals. Šī nedēļa patiesi grūta izrādījusies aktierim Artim Robežniekam, jo Dailes teātrī notiek gatavošanās pirmizrādei, kuras dēļ gatavošanās šovam kļūst grūtāka. Kā viņam ar partneri Vinetu Elksni veiksies šajā reizē? Līdz šim žūrija abus lutinājusi komplimentiem un labiem vārdiem..

Arī pārējie TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas dalībnieki izjūt diskomfortu, jo visus skāris neliels vīrus - mēģinājuma laikā bieži dzirdams klepus un šķavas. Cerams, visi sirdzēji līdz svētdienas tiešraidei atveseļosies un priekšnesumi ritēs kā plānots! Šajā svētdienā astoņu pāru uzstāšanos vērtēs radio Star FM raidījuma Zoopasta un TV3 šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar ierasto žūrijas komisiju - operdziedātāju Kristīni Zadovsku, aktieri Andri Bērziņu un Bites blūza kluba saimnieku Dailes Zigi.

Lielais šovs Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas svētdien, 19.septembrī 20:30 tiešraidē TV3!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
vova 20.09.2010 22:24
Kamēr Olga dzied tikmēr viss ir OK.
Patīkami klausīties. Bet tiklīdz sāk runāt un zirdziski zviegt tā viss labais iespaids vējā. Prasta iedomīga bāba.
Bet dzied tik un tā labi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss