Šarmantā operdziedātāja Evita Zālīte kopā ar Zemgalu kļūst par jaunu pāri šovā

Pieredzējušajam dziedātājam un TV laika ziņu moderatoram uzradusies jauna pāriniece. Gan dziesmā, gan dzīvē, gan laika ziņās. Aizkulišu fotogalerija.

Šarmantā operdziedātāja Evita Zālīte kopā ar Zemgalu kļūst par jaunu pāri šovā
Komentāri[10] Bilžu galerija[8] 30.09.2010 17:58

Mainīgs mākoņu daudzums, vietām piekrastē dziesmu vētra! - pie sarkanās sienas, kas norobežo aizkulišu zonu no publikas, iepozēja jaunaispāris.

Operdziedātāja Evita Zālīte kopā ar galanto dziedātāju Viktoru Zemgalu pagājušā svētdienā VIPiem sacīja, ka viņiem nekas nebūtu iebilstams - kļūt par pāri.

"Nākamajā šovā es varētu dziedāt kopā ar Viktoru, bet mans doks ar skaisto policisti Lindu!" - VIPiem sacīja Evita.

Diemžēl šāds joks notikt nevar, jo Linda un Viktors no šova negaidīti tika izbalsoti.

Patneru maiņa tikai nāk par labu - atzinusi šova žūrija, komentējot Aishas, Freimaņa un Ulmaņa viesošanos krāšņajā šovā Dziedi ar Zvaigzni.

Evita Zālīte - operdziedātāja un piecu bērnu māmiņa - ir kļuvusi par jūtīgā projekta Glābējsilīte jeb Baby Box patronesi. 8. oktobrī, skanot Evitas dziesmām, tiks atvērta otrā Glābējsilīte Latvijā Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Glābējsilīte ir vieta bērna dzīvībai un radīta, lai sekmētu mazo dzīvībiņu izdzīvošanu un izglābšanu. Iepriekš katru gadu valstī tika atrasti vismaz pieci miruši zīdaiņi miskastēs un ceļmalās. Profesionāļi lēš, ka neatrasto ir bijis vēl vairāk. Baby Box ir jau pārbaudīta pieredze attīstītākajās Eiropas valstīs. Pie Glābējsilītes nav novērošanas kameru un vecāki, kuri ievieto negribētu bērniņu, paliek anonīmi, ja vien mazulim nav vardarbības pazīmju.

Vipi.lv jau rakstīja, ka Evita Zālīte pati cīnās ar dzīvībai bīstamu slimību. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Uldis 03.10.2010 16:38
Cik var melot par to ,,bīstamo,, slimību!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss